Social media - kreacja i prowadzenie komunikacji

Oferta

kampania Social Media szyta na miarę

Media społecznościowe to miejsce, w którym nie może zabraknąć twojej firmy. Aktywnie na świecie korzysta z nich ponad 2,8 miliarda użytkowników. W samej tylko Polsce jest to ponad 14 milionów. Dużo? Nawet bardzo. Co więcej, ta liczba z roku na rok rośnie, a w mediach społecznościowych pojawiają się coraz to nowe osoby. Są nimi Twoi obecni oraz przyszli klienci! Dla nich Facebook, Twitter czy Instagram to część codziennego życia. W jednym miejscu kontaktują się ze swoimi znajomymi, śledzą nowości, a także obserwują i udzielają się na fanpage'ach ich ulubionych firm.

Wypełnij brief online lub szybki kontakt

Prowadzenie social media - fanpage

Prowadzimy kampanie na Facebooku, Twitterze, Instagramie i LinkedIn.

Co powinieneś zrobić? Zgłosić się do nas! Dopasujemy do Twojej branży odpowiednie kanały społecznościowe, określimy grupę docelową oraz zaproponujemy najodpowiedniejsze sposoby komunikacji. Stworzymy dopasowaną kampanie, kreację oraz poprowadzimy Twoje kanały tak, aby angażowały, jak najwięcej osób. Wyjdź naprzeciw swoim klientom i dołącz do nich w świecie Social Media.

Social media stream

Powiąż swoje media społecznościowe ze stroną internetową. Social media stream to podstrona lub sekcja w Twoim serwisie internetowym zbierająca aktywności Twojej marki z wszystkich kanałów social media. Dzięki niej:

 • goście na twojej stronie zobaczą, w których kanałach jesteś aktywny bez wychodzenia z Twojej strony
 • będą mogli od razu przejść do danej publikacji lub do miejsca do którego linkujesz w poście
 • użytkownicy szybko będą mogli przejść na Twój kanał social media i polubić go bądź zacząć go śledzić
 • Twoi klienci będą mogli zobaczyć Twoje treści nawet bez posiadania kont w kanałach social media - na Facebooku, Twitterze, czy Instagramie.
 • Wszystkie aktywności z social media znaleźć będzie można w jednym miejscu

Bądź w ciągłym kontakcie ze swoimi klientami i pozwól im na to samo. Nie daj o sobie zapomnieć publikując ciekawe i angażujące treści.

Poprowadzimy Twoją kampanię w Social Media.

Kanały

Media Społecznościowe to szeroki wybór kanałów. Wybierzemy te idealnie dopasowane do twojej firmy.

 

 • Facebook - Największy portal społecznościowy w Polsce i na świecie. Zarejestrowani tam użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z aplikacji. Idealna platforma do komunikacji z klientami, reagowania na ich komentarze i informowania ich o wydarzeniach związanych z firmą.
 • Twitter - Serwis społecznościowy, który daje możliwość mikroblogowania. Akcja na Twitterze dzieje się tu i teraz, dlatego jest idealnym miejscem na informowanie twoich klientów w czasie rzeczywistym za pomocą krótkich informacji.
 • Instagram - Fotograficzny serwis społecznościowy, na którym możesz zaprezentować swoje produkty, zdjęcia z eventów czy codziennej pracy.
 • LinkedIn - Jest to międzynarodowy serwis społecznościowy, który specjalizuje się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Przedstaw swoją firmę w profesjonalny sposób, swoich pracowników, pochwal się certyfikatami i publikuj branżowe artykuły. Na Linkedin nie powinno zabraknąć żadnej firmy.  
 • Google+ - Serwis społecznościowy tworzony przez firmę Google. W Polsce plasuje się na drugim miejscu pod względem ilości użytkowników.
 • Foursquare + Swarm - Dwa zintegrowane ze sobą serwisy. Foursquare daje możliwość stworzenia wizytówki danego miejsca, gdzie odwiedzające ją osoby zostawiają komentarze i dzielą się wskazówkami. Swarm daje możliwość użytkownikom logowania się w danym miejscu i zbierania za to punktów. Daje to spore możliwości na angażowanie użytkowników i grywalizację.   
 • Snapchat - Pozwala na przesyłanie krótkich filmów i obrazków - opatrzonych opisem, rysunkiem, emotikonami, filtrem nawiązującym do miejsca... Snapchat to narzędzie, które może zostać wykorzystane na wiele sposobów - jako zapowiedź produktu, pokazanie informacji zza kulis, ale też przedstawiania siebie, a nawet  jako platforma rekrutacji.
 • Tumblr - Fotografie, grafika, linki, tekst… - to tylko niektóre z rodzajów treści, na których publikację pozwala Tumblr. Platforma umożliwia także używanie hasztagów i interakcję. Jeśli zależy Ci na zaskakujących, ciekawych i atrakcyjnych treściach to idealne miejsce dla Twojej marki.
 • Pinterest - Estetyczna i pełna inspiracji platforma. Pozwoli zaprezentować Twoją markę od innej strony, podzielić się z użytkownikami tym, co Ciebie inspiruje i co zostało stworzone przez Twoją markę.
 • I wiele innych...

Kontakt

Napisz do nas!

@
Załącz brief

lub

Zostaw swój numer telefonu oddzwonimy do Ciebie.

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you