Nowoczesny landing page dla firmy IT

Sellfee - mikro serwis produktowy z long page dla firmy IT - in4mates

W branży IT charakterystyczna jest sprzedaż skomplikowanych usług lub świadczenie takich, których nazwy brzmią co najmniej nie do końca zrozumiale. Firma chcąc sprzedawać takie usługi, potrzebuje strony www, która jej pomoże zarówno w objaśnieniu, jak i w sprzedaży. Idealną stroną, która spełni te wymagania będzie mikro serwis ze stroną główną typu long page. Jest to wielosekcyjna, długa strona , której rolą jest wytłumaczenie aspektów technicznych i ofertowych oraz pozyskiwanie zapytań ofertowych. Przemierzając drogę ku końcowemu formularzowi kontaktowemu użytkownik dowiaduje się, czym firma dokładnie się zajmuje oraz jaką wartość ma mu do zaoferowania. Odbywa podróż po interaktywnych sekcjach, które transparentnie i ciekawie przedstawiają ofertę firmy. Przedstawiam naszą realizację dla TheSellFee, która oferuje "Wsparcie wielokanałowej sprzedaży produktów finansowych".

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: Markus Spiske temporausch.com from Pexels
Markus Spiske temporausch.com from Pexels

The Sellfee - Mikro serwis produktowy dla firmy IT

Landing page stworzony dla TheSellFee jest dwujęzyczny, w pełni responsywny (obsługuje każdą przeglądarkę i każde urządzenie) oraz nowoczesny. Firmy IT szczególnie powinny zwracać uwagę, na to aby ich witryna wyglądała innowacyjnej niż inne. Większość usług i produktów, które obecnie sprzedają, jeszcze 20 lat temu nie były nawet sennym marzeniem. Dlatego dobrze jest ciągle utwierdzać, w tym przekonaniu klienta, aby dalej kojarzył Twoją firmę jako nowoczesną.


Przyciągająca wzrok sekcja wideo

Interaktywne schematy

Edycja treści interaktywnych infografik z poziomu CMS

Ciekawe animacje interfejsu strony www

Animowane ikony

Slajder zdjęciowy z filtrami i efektami

Produkty i usługi zaprezentowane w zakładkach

Animowane zakładki

Przewijające się logotypy technologii

Stopka z formularzem kontaktowym

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you