Responsywna strona internetowa firmy outsourcingowej

Responsywna strona internetowa firmy outsourcingowej

Branża outsourcingowa cechuje się wysokim profesjonalizmem i precyzją, dlatego też projekt takiej strony wymaga szczegółowego dopracowania, zarówno pod względem designu jak i wdrażanych funkcjonalności. Jakie funkcjonalności są kluczowe dla tego typu strony? Jak w tym przypadku sprawdził się system ICEberg CMS?

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: Pixabay
Pixabay

Payroll360 to firma zajmująca się outsourcingiem kadr i płac. Celem naszej współpracy był projekt i realizacja strony internetowej, w przejrzysty sposób prezentującej profil działalności oraz ofertę firmy. Ze względu na charakter działalności naszego Klienta, nowa strona ma za zadanie odzwierciedlać profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług, jednocześnie zachowując przy tym charakter firmy otwartej i przyjaznej klientom.

Strona ofertowa firmy outsourcingowej

Serwis został skonstruowany w oparciu o system ICEberg CMS, który pozwala administratorom w szybki sposób zarządzać treściami na stronie oraz na bieżąco informować o najnowszych osiągnięciach firmy. Estetyczny, przejrzysty układ strony ułatwia odnalezienie użytkownikom niezbędnych informacji, a wyraźna ekspozycja przycisku CTA (Call To Action, czyli wezwanie do akcji) przyczynia się do wzrostu wskaźnika konwersji. Elementem strony jest także wizualizacja kompetencji - przedstawienie wybranych liczb i faktów w formie infografik, w celu wzmocnienia wizerunku i potwierdzenia profesjonalizmu firmy.

Prezentacja usług oraz funkcjonalności strony

Napisz do nas!

@
Załącz brief
Projektując stronę internetową firmy usługowej szczególny nacisk kładziemy na właściwą ekspozycję oferty firmy. Dlatego też podstronę ofertową wzbogaciliśmy o elementy wizualne związane z działalnością firmy Payroll360 (m.in. grafiki, logotypy partnerów), a także szereg elementów zwiększających użyteczność strony, w tym formularz kontaktowy ułatwiający szybki kontakt z wybranym pracownikiem firmy.  

Za projekt graficzny strony odpowiedzialna była Justyna Woszczyna - dyrektor kreatywna Krakweb.

Poniżej prezentujemy zrzuty ekranu ze strony http://www.payroll360.pl/ i jej podstron. Zapraszamy do zaglądnięcia do galerii.

Payroll360

Strona firmy outsourcingowej Payroll360 www.payroll360.pl


Ciekawe rozwiązanie w topie strony

Wyraźna identyfikacja wizualna witryny

Udostępnianie materiałów do pobrania

Infografiki i animacje pełne wiedzy

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you