Oprogramowanie sklepu internetowego - ICEportal Shop

Oprogramowanie sklepu internetowego - ICEportal Shop

Zakupy przez internet stają się coraz bardziej popularne. Są one tańsze, szybsze i dużo wygodniejsze niż tradycyjne chodzenie po sklepach. Wzrost popularności tego sektora sprawia, że inwestowanie w tą gałąź gospodarki gwarantuje rosnące zyski. Warto zatem założyć sklep internetowy i cieszyć się sukcesem. Jednak, aby wszystko przebiegało jak najlepiej, ważne jest odpowiednie oprogramowanie sklepu internetowego.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Z badań Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego wynika, że wartość polskiego rynku e-commerce w 2010 roku wynosiła 15,5 miliarda złotych. To o 17% więcej niż w roku 2009. Jest to wzrost najwyższy w regionie, a taka tendencja ma się utrzymywać. Teraz w polskim internecie działa prawie 10 tysięcy sklepów. Statystyczny Polak wydaje w nich około 88 euro.
Największą grupę klientów stanowią nastolatki. 85% z nich kupuje w sieci, głównie w serwisie Allegro.pl. Ponadto, aż 85% internautów deklaruje, że prezenty na święta kupi właśnie w internecie. Zachęcające statystyki? A korzyści wynikających z posiadania sklepu internetowego jest dużo więcej.

Garść korzyści


Takie rozwiązanie ma plusy zarówno dla klientów, jak i przedsiębiorców. Każdy z nich znajdzie korzyści wynikające z użytkowania, bądź inwestowania w sklep internetowy.
Wśród wielu zalet warto wspomnieć o:

 • oszczędności czasu i wygodzie, dzięki łatwemu i szybkiemu dostępowi do informacji,
 • możliwości porównywania konkurencyjnych ofert,
 • dostępie do zdecydowanie szerszego asortymentu towarów (nie tylko krajowych, ale i zagranicznych),
 • możliwości oszczędności i redukcji kosztów – zakupy on-line pozwalają ominąć pośredników, nie trzeba również wydawać pieniędzy na utrzymanie punktów sprzedaży detalicznej, a duże oszczędności wynikną z niskiego kosztu dotarcia do wysokiej liczby potencjalnych klientów,
 • elastyczności – na bieżąco można aktualizować oferty,
 • przyspieszeniu procesów biznesowych,
 • dostępie do rynku światowego.

To tylko najważniejsze spośród licznych korzyści, jakie daje kontrahentom korzystanie z elektronicznego handlu. O plusach zakupów on-line świadczy coraz szybciej rosnąca liczba sklepów i filii on-line oraz coraz chętniej kupujący w nich klienci.

 

 

Wybór oprogramowania sklepu internetowego - pierwszy krok do sukcesu


Zakładając sklep internetowy i wybierając jego oprogramowanie musisz zwrócić uwagę na kilka jego cech. Najważniejsze to:

 • funkcjonalności,
 • niezawodność,
 • intuicyjna nawigacja zarówno dla klientów, jak i dla administratorów,
 • elastyczność i możliwość łatwej rozbudowy,
 • zapewnienie bezpieczeństwa dla Ciebie i klientów,
 • częste aktualizacje,
 • niezawodne serwery.

Autorskie oprogramowanie ICEportal 3 CMS Shop daje Ci to wszystko i jeszcze więcej. Ponad 60 dopracowanych modułów, z których możesz stworzyć sklep zapewni Ci maksymalne dostosowanie sklepu do Twoich oczekiwań, planów i profilu firmy.Wybierając oprogramowanie sklepu internetowego ICEportal 3 CMS możesz wybrać spośród takich opcji, jak: katalog produktów, rejestracja i logowanie użytkowników, możliwość dokonania zakupów, RSS ostatnio dodanych produktów, newsletter oraz formularz zapytania o produkt.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego ICEportal 3 CMS pozwala na zaprojektowanie i wdrożenie sklepu, który jest doskonale dopasowany do potrzeb każdego z klientów. Dodatkowo ilość i różnorodność modułów zapewniają pełną wszechstronność powstałej witryny, a innowacyjne rozwiązania pozwalają zastosować skuteczne nowości i znacząco ułatwić obsługę sklepu zarówno dla użytkowników, jak i właścicieli portalu.

Oprogramowanie sklepu internetowego skazane na sukces


ICEportal 3 CMS Shop to doskonały sposób na zyskowną inwestycję. Każda realizacja to dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy z wielką pasją i indywidualnie dostosowujemy portal do potrzeb klienta i branży. Sklep internetowy oparty na tym oprogramowaniu zapewni Ci rzesze wiernych klientów i pewne zyski. Nie czekaj, aż inni założą swoje biznesy. Wybierz ICEportal 3 CMS Shop i ciesz się dynamicznie rozwijającym się sklepem.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you