Nowe wideo-instrukcje CMS!

Nowe wideo-instrukcje CMS!

Na naszym portalu dotyczącym systemu ICEportal 3 CMS pojawiły się nowe instrukcje wideo dotyczące kolejnych modułów. Zapraszamy wszystkich naszych klientów i użytkowników CMS-a do zapoznania się z nimi.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Dzięki nowym instrukcjom dowiecie się jak zrobić atrakcyjny slideshow na stronie oraz wykorzystać wszystkie możliwości modułu Artykuły. Dla osób prowadzących sklep przygotowaliśmy instrukcję dodawania produktów do katalogów według kategorii oraz producenta. Z opublikowanych instrukcji dowiecie się również jak stworzyć katalog produktów nowych i promowanych. Abyście mogli pozostać w ciągłym kontakcie ze swoimi klientami przygotowaliśmy filmik dotyczącą formularza kontaktowego. Zapoznacie się w nim z  funkcjami, możliwościami oraz korzyściami jakie daje jego użytkowanie. W samouczku dowiecie się również jak bez problemu stworzyć bardzo pożyteczną mapę Waszej strony. Wszystkie instrukcje dostępne są za darmo dla wszystkich naszych Klientów.


Nowe instrukcje prezentują funkcjonalności bardzo przydatnych modułów. Zapraszamy serdecznie na stronę iceportal.pl do zakładki Samouczek. Wszystkich tych, którzy nie mają jeszcze konta na portalu, a chcieliby skorzystać z kilkunastu instrukcji zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz na stronie, mailowo lub telefonicznie.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you