Portfolio: Mikroserwis www - katalog szkoleń dla Arrow

Mikro serwis www katalog szkoleń dla Arrow

Firma Arrow ECS Polska jest naszym partnerem od kilku lat. Współpracowaliśmy na wielu płaszczyznach. Od przygotowania i stworzenia aplikacji dedykowanych , przez kampanie marketingowe, po wdrażanie stron internetowych - landing page i mikroserwisów. Mikroserwis Arrow Szkolenia to odpowiedź na potrzebę szybkiego zaistnienia z ofertą szkoleniową w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. ICEberg CMS w przeciwieństwie do wielu rozwiązań służących do zarządzania ofertą szkoleń pozwala na przedstawienie listy szkoleń i poszczególnych szkoleń w sposób idealny dla Google, a w efekcie szybkie zaindeksowanie strony oraz wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
{[description]}

Mikroserwis Arrow Szkolenia jest przeznaczony do prezentacji szkoleń oferowanych przez Arrow. Mimo niewielkiej ilości treści, które prezentowane są na stronie w ciągu kilkunastu dni bez żadnych dodatkowych działań promocyjnych udało zaistnieć w wynikach naturalnych wyszukiwarki Google.

Użyliśmy do tworzenia tego serwisu gotowych, podstawowych modułów naszego autorskiego systemu ICEberg CMS:

  • podstrony tekstowe - do prezentacji oferty użyliśmy najprostszego modułu ICEberg CMS - zawartości tekstowej
  • newsletter - pozwalający na zebranie kontaktów marketingowych od osób zainteresowanych działaniami firmy, połączony z wdrożoną przez Krakweb w Arrow aplikacją marketingową.
  • mapa Google - służąca do pokazania lokalizacji siedziby firmy, czy miejsca, w którym odbędzie się szkolenie

dzięki czemu projekt przebiegł szybko, a koszty były niewielkie. Wdrożenie zajęło 20 godzin roboczych.

Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak dokładnie wygląda opisywany mikroserwis firmy Arrow wejdź w link poniżej. Odniesie Cię on do omawianej strony. 

Przejdź do realizacji

Katalog szkoleń - mikro serwis www

Mikroserwis jest czymś pomiędzy landing pagem, a serwisem internetowym. Mikroserwis dotyczy jednego, wąskiego tematu i ma na celu konwersje, natomiast w odróżnieniu od strony landing page posiada podstrony. Zobacz jak poradziliśmy sobie z wdrożeniem dla firmy Arrow.


Top strony

Katalog szkoleń

Stopka serwisu

Podstrona ofertowa - szkolenia

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you