Krakweb

Portfolio: Mikroserwis www - katalog szkoleń dla Arrow

Mikro serwis www katalog szkoleń dla Arrow

Firma Arrow ECS Polska jest naszym partnerem od kilku lat. Współpracowaliśmy na wielu płaszczyznach. Od przygotowania i stworzenia aplikacji dedykowanych , przez kampanie marketingowe, po wdrażanie stron internetowych - landing page i mikroserwisów. Mikroserwis Arrow Szkolenia to odpowiedź na potrzebę szybkiego zaistnienia z ofertą szkoleniową w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. ICEberg CMS w przeciwieństwie do wielu rozwiązań służących do zarządzania ofertą szkoleń pozwala na przedstawienie listy szkoleń i poszczególnych szkoleń w sposób idealny dla Google, a w efekcie szybkie zaindeksowanie strony oraz wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto:
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Mikroserwis Arrow Szkolenia jest przeznaczony do prezentacji szkoleń oferowanych przez Arrow. Mimo niewielkiej ilości treści, które prezentowane są na stronie w ciągu kilkunastu dni bez żadnych dodatkowych działań promocyjnych udało zaistnieć w wynikach naturalnych wyszukiwarki Google.

Użyliśmy do tworzenia tego serwisu gotowych, podstawowych modułów naszego autorskiego systemu ICEberg CMS:

  • podstrony tekstowe - do prezentacji oferty użyliśmy najprostszego modułu ICEberg CMS - zawartości tekstowej
  • newsletter - pozwalający na zebranie kontaktów marketingowych od osób zainteresowanych działaniami firmy, połączony z wdrożoną przez Krakweb w Arrow aplikacją marketingową.
  • mapa Google - służąca do pokazania lokalizacji siedziby firmy, czy miejsca, w którym odbędzie się szkolenie

dzięki czemu projekt przebiegł szybko, a koszty były niewielkie. Wdrożenie zajęło 20 godzin roboczych.

Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak dokładnie wygląda opisywany mikroserwis firmy Arrow wejdź w link poniżej. Odniesie Cię on do omawianej strony. 

Przejdź do realizacji

Katalog szkoleń - mikro serwis www

Mikroserwis jest czymś pomiędzy landing pagem, a serwisem internetowym. Mikroserwis dotyczy jednego, wąskiego tematu i ma na celu konwersje, natomiast w odróżnieniu od strony landing page posiada podstrony. Zobacz jak poradziliśmy sobie z wdrożeniem dla firmy Arrow.


Top strony

Katalog szkoleń

Stopka serwisu

Podstrona ofertowa - szkolenia

Dyskusja

Zamknij

Nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz? Zadzwonimy do Ciebie za darmo, jak wrócimy do biura!

KrakwebTwój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

We will call you