Letnie praktyki studenckie w Krakweb

Letnie praktyki studenckie w Krakweb

Sezon grillowy rozpoczęty, stroje kąpielowe wyciągnięte z szafy, głowy zaprzątnięte wakacyjnymi planami. Lato zbliża się wielkim krokami, ale pamiętaj: od sukcesu nie można zrobić sobie urlopu!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Zamiast smażyć boczki gdzieś na Mazurach, zrób coś dla swojej przyszłej kariery! Już czas, żeby zgłosić się na letnie praktyki w Krakweb.pl!

Praktyki studenckie to idealny start w zawodową przyszłość. Próba generalna przed debiutem zawodowym: nabądź niezbędne umiejętności, zmierz się z prawdziwymi projektami i zobacz, ile przyjemności daje praca w kreatywnym zespole.

W Krakweb.pl oferujemy Ci luźną i przyjazną atmosferę, rzeczywiste zadania, pomoc doświadczonych kolegów oraz osobistego opiekuna. Praktyki odbywają się w indywidualnym trybie, dopasowanym do dyspozycyjności, możliwości, a nawet zainteresowań praktykanta oraz wymogów uczelni.

My jesteśmy otwarci i respektujemy Twoje potrzeby, Ty daj nam z siebie to, co najlepsze.

Oferowane stanowiska praktyk studenckich:

Zgłoś swoją kandydaturę poprzez formularz aplikacji zamieszczony pod każdym ogłoszeniem, pamiętaj o odpowiednim formacje i sposobie przesyłania CV oraz Listu Motywacyjnego.

Zainteresuj nas sobą, a spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej!

Aby aplikować przejdź do działu Praktyki, gdzie znajdziesz ogłoszenia.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you