Krakweb.pl wyróżniona jako innowacyjna

Krakweb.pl wyróżniona jako innowacyjna

Politechnika Krakowska wyróżniła Krakweb.pl w "The Catalogue of Innovative Polish Companies Operating in the Region of Malopolska"...

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Wydawnictwo to to lista kilkudziesięciu firm w tym kilkunastu z szeroko pojętej branży IT. Katalog wydany został przez Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskie w formie papierowej i elektronicznej. Celem publikacji katalogu jest zachęcenie parterów biznesowych z Unii Europejskiej do inwestowania w rejonie Polski południowej.

Katalog mogą Państwo ściągnąć m.in. pod poniższym adresem:

The Catalogue of Innovative Polish Companies Operating in the Region of Malopolska

"Zamieszczenie w angielsko-języcznym katalogu małopolskich firm innowacyjnych to wyróżnienie nagradzające naszą pracę nad rozwojem innowacyjnych produktów i usług interaktywnych." - mówi Maciej Chmielowski, właściciel Agencji Interaktywnej Krakweb.pl. "Liczymy na to, że dzięki temu innowacyjność naszego oprogramowania i wysoką jakość naszych usług dostrzegą duże zagraniczne firmy działające w Polsce oraz potencjalni partnerzy z Unii Europejskiej, co wpłynie na dalszy szybki rozwój firmy. Innowacyjność i ciągły rozwój to podstawowe elementy polityki naszej agencji."

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you