Jakie są możliwości ICEportal 3 CMS?

System CMS na dzisiejszy dzień posiada ponad 40 60 modułów o różnej funkcjonalności (takich jak zawartości tekstowe z edytorami WYSIWYG, artykuły, aktualności, koszyk, newsletter, backup, katalog produktów, ankiety i wiele innych), a liczba ta rośnie podczas prac nad każdym projektem.
2010-01-04 13:00
2 minuty czytania

Treść

Możliwa jest również rozbudowa o moduły na żądanie, np. synchronizacja danych z systemem CRM lub innym systemem informatycznym, który posiada firma. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj pełen artykuł oraz zapoznaj się z innymi artykułami w serwisie lub po prostu zadzwoń do nas, a my przeprowadzimy multimedialną prezentację jego możliwości.

System pozwala na dynamiczny sposób prezentacji zawartości. Istnieją dwa sposoby prezentacji elementów katalogu (standardowa - wg struktury i alternatywna - wg np. autora lub producenta).

ICEportal 3.0 CMS jest wyposażony w formularz kontaktowy z zabezpieczeniem przed spamem (niechcianymi mailami reklamowymi), zaś praktycznie nieograniczona ilość podstron i wielojęzyczność daje Ci niezależność w zarządzaniu treścią i jej ilością.

Nasz system pozwala Ci na bezproblemowe aktualizowanie asortymentu Twoich produktów i usług. Możesz zmieniać grafikę i zdjęcia w galerii, edytować teksty, zamieszczać aktualne promocje, oczywiście bez dodatkowej pomocy grafika, czy programisty.

Kolejną zaletą jest możliwość automatycznego generowania mapy Twego serwisu w formie drzewa graficznego, które możesz wygodnie zwijać i rozwijać – będzie to proste jak nigdy dotąd.

Możesz wprowadzać dane oraz elementy graficzne za pomocą prostego interfejsu, przypominającego edytory tekstu (jak choćby popularny Word) oraz z łatwością katalogować swoje produkty w oparciu o dowolne kryterium, jak również wyświetlać je i przeglądać - np. możesz podzielić swoje produkty lub usługi według typu, producenta, ceny czy linii.

Dzięki modułowi SEO Twoja strona będzie widoczna w wyszukiwarkach na hasła związane z działalnością Twojej firmy.

Masz do wyboru jedną z dwóch atrakcyjnych form galerii zdjęć. Dodatkowy moduł do zarządzania plikami graficznymi sprawi, że raz opublikowane zdjęcia będziesz mógł wykorzystać we wszystkich działach serwisu oszczędzając miejsce i czas.

Dział promocji pozwoli opublikować jedną z wielu form reklamy na stronie www - pomoże w tym rotator banerów, moduł boksy tekstowe lub linki tekstowe (wyszukujący w całym serwisie określone frazy i linkujący je automatycznie do wybranej przez administratora strony).

Łatwo podzielisz uprawnienia zarówno do działów panelu administracyjnego, poszczególnych modułów jak i edycji poszczególnych stron w witrynie.

A to tylko wierzchołek góry lodowej... systemu ICEportal 3 CMS.

Dowiedz się więcej - skontaktuj się z nami!


Blog Artykuły
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe