Konkurs na najlepszą stylizację - kreacja i silnik konkursowy Krakweb dla Wawel S.A.

Konkurs na najlepszą stylizację - kreacja i silnik konkursowy Krakweb dla Wawel S.A.

Czy produkt może stać się inspiracją? Według marki Wawel - tak. Swoich klientów postanowiła zachęcić do pokazania stylizacji inspirowanych produktem Fresh and Fruity. Zadaniem osób biorących udział było przesłanie stylizacji, która inspirowana była kolorami wspomnianych cukierków. Za silnik konkursowy oraz kreację strony odpowiedzialna była agencja Krakweb.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
{[description]}

Zadanie wydawało się być proste - inspiracja żywymi kolorami miała stać się punktem wyjścia do stylizacji stworzonej na potrzeby konkursu. Użytkownicy przesyłali zdjęcia przedstawiające ich interpretację tego tematu. Jedną z funkcjonalności dostępnych dla organizatora kokursu był moduł konkursowy zawierający przeglądarkę prac - możliwość przeglądania i zatwierdzania zgłoszeń.

Zgłoszenia konkursowe i zarządzanie konkursem w ICEberg CMS

Przesłane prace konkursowe wymagały również odpowiedzi ze strony organizatora. Automatyzacja oraz częściowa automatyzacja wysyłki e-maili miała za zadanie to ułatwić. Możliwości dostarczone przez system ICEBerg CMS pozwalały zarówno na stworzenie wiadomości e-mail, który wysyłał się automatycznie po wykonaniu przez osoby biorące udział w konkursie pewnych akcji. Osoby zgłaszające się do konkursu oczekują przecież odpowiedzi i różnego rodzaju potwierdzeń i powiadomień. Chcą wiedzieć jaki jest etap akceptacji ich pracy, czy ona wpłynęła. Dzięki możliwości częściowej edycji i automatyzacji ułatwiona stała się wysyłka odpowiedzi na przykład zawierających powód odrzucenia zgłoszenia konkursowego. 

Zgłoszenia konkursowe

W konkursie wpłynęło kilka tysięcy zgłoszeń.

Kreacja strony www

Za kreację strony konkursowej odpowiedzialna była Justyna Woszczyna. 

Konkurs Wawel na najlepszą stylizacje

Konkurs - Stwórz własną stylizacje freshandfruity.wawelradoscwyzwala.pl


Zwróć uwagę odbiorcy! Kolorowy top strony.

Wyniki konkursu - galeria

Weź udział w konkursie - formularz kontaktowy

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you