Firmowa strona internetowa NZOZ centrum rehabilitacji

Firmowa strona internetowa NZOZ centrum rehabilitacji

Jedną z gałęzi, w których mamy spore doświadczenie jest branża medyczna. Wykonaliśmy kilkanaście stron www przychodni i prywatnych gabinetów medycznych - stomatologów, rehabilitantów, czy też większych NZOZów o wielu specjalizacjach. Naszą najnowszą realizacją w tej dyscyplinie jest strona internetowa NZOZ RehaMed. Ośrodek ten zajmuje się nowoczesną fizjoterapią i w swej ofercie posiada szeroką gamę zabiegów. Strony dla NZOZów, oprócz przykuwania uwagi, muszą wzbudzać zaufanie wśród potencjalnych pacjentów. Z tego krótkiego artykułu i dołączonej do niego galerii, dowiesz się, jak poradziliśmy sobie z tym zadaniem.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: Rehamed.pl - autorstwa Krakweb
Rehamed.pl - autorstwa Krakweb

Tworząc stronę internetową RehaMed skupiliśmy się na rozwiązaniach, które będą łatwe i czytelne dla użytkownika. Stąd też nawigacja po stronie jest prosta i intuicyjna, sama strona jest czytelna, a wszystko to w minimalistycznym układzie zgodnym z ideologią identyfikacji wizualnej marki,. Przeważają kolory z logo firmy.

ICEberg CMS dla RehaMed

By uzyskać taki efekt, jaki finalnie został uzyskany, w ICEberg CMS, użyliśmy następujących modułów:

  • slajder - który pozwala na umieszczenie kilku zdjęć, samoistnie zmieniających się w określonych odstępach czasu. By przykuć uwagę, wybieramy najbardziej atrakcyjne zdjęcia. Zdjęcia można łatwo podlinkować (a nawet wypada w momencie, kiedy informują o usługach, produktach, promocjach itp.)
  • zawartość 3-kolumnowa - poprzez możliwość takiego rozłożenia treści, łatwiej później jest ją edytować. Metoda jest kompatybilna z RWD - umożliwia na proste stworzenie strony wielokolumnowej elastycznie dostosowującej się do mniejszych rozdzielczości (urządzeń mobilnych).
  • galeria - umożliwia prezentację dużej ilości zdjęć w atrakcyjny sposób. Metody prezentacji zdjęć w galerii stworzonej przez ICEberg CMS można edytować, tak by, jak najlepiej pasowała do projektu strony
  • mapa Google - daje możliwość umieszczenia mapy wraz ze wskaźnikiem. Najczęściej, tak jak i w tym przypadku, służy do wskazania lokalizacji siedziby firmy
  • formularz - ten moduł, pozwala na szybkie stworzenie i umieszczenie formularza na stronie. Może być to formularz w formie podstrony bądź w postaci boksu umieszczanego później w dowolnym miejscu strony. W ICEberg CMS, możesz samodzielnie skonfgurować taki formularz, dodając dostępne w module pola.

Prosta i nowoczesna firmowa strona www

W efekcie powstała prosta strona firmowa o przejrzystym układzie i nowoczesnym designie, dostosowana do urządzeń mobilnych.

Rehamed - firmowa strona www centrum fizjoterapii z Kazimierzy Wielkiej


Strona główna - jak przykuć uwagę

Co leczy Rehamed?

Kto leczy w Rehamedzie?

Transparentna oferta - cennik

Projekt strony zgodny z trendami - flat design

Tekst + fotografia = opis usługi

Galeria zdjęć w służbie budowania wizerunku

Najważniejsza jest konwersja - Kontakt

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you