Arrow ECS Kraków Kalendarium i katalog wydarzeń

Arrow ECS Kraków Kalendarium i katalog wydarzeń

Profesjonalna, przejrzysta i prosta w obsłudze strona to pierwszy krok do sukcesu w Internecie, który pomożemy Ci osiągnąć. Zaprojektowaliśmy system ICEberg CMS tak, aby móc połączyć stronę firmową z zewnętrznymi systemami i aplikacjami.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
{[description]}

Z Arrow ECS współpracujemy od 2013 roku w różnorodnych projektach, z których pierwszym było wdrożenie Events - serwisu internetowego katalogu wydarzeń.

Arrow ECS - o firmie

Firma jest częścią globalnej korporacji Arrow Electronics Inc. która działa w branży IT w ponad 90 krajach na świecie. Polski oddział firmy potrzebował serwisu, na poziomie serwisów zagranicznych. Z pomocą przyszliśmy my. Na potrzeby klienta stworzyliśmy w zespole Krakweb stronę firmową oraz kalendarium wydarzeń, które pozwoliło firmie Arrow ECS Polska prezentować swoje wydarzenia online'owe i offline'owe na wysokim poziomie i zbierać rejestracje użytkowników. 

Projekt graficzny serwisu internetowego

Projekt graficzny powstał w oparciu o corporate identitywytyczne klienta, spójnie z zagranicznymi serwisami Arrow ECS. Dodaliśmy także trochę własnych, innowacyjnych pomysłów, aby przeglądanie strony i zarządzanie nią były przyjemne dla oka. Zastosowaliśmy się przy tym do panujących obecnie trendów w prezentowaniu treści. Strona powstała z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych, a do jej tworzenia użyliśmy naszego autorskiego systemu ICEberg CMS. Zadbaliśmy także o optymalizację zarówno szybkości jak i SEO. Dzięki temu ładowanie strony będzie szybkie, a serwis osiągnie wysokie pozycję na liście wyników w wyszukiwarce Google. Przejrzystość, prostota oraz funkcjonalność - tak w skrócie można opisać kalendarium wydarzeń.

Kalendarium wydarzeń powiązane ze stroną firmową i aplikacją marketingową


Strona główna serwisu kalendarium

Najnowsze wydarzenia z katalogu wydarzeń

Podstrona wydarzenia

Archiwum katalogu wydarzeń

Kontakt - formularz kontaktowy i mapa Google

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you