Arrow ECS Kraków Kalendarium i katalog wydarzeń

Profesjonalna, przejrzysta i prosta w obsłudze strona to pierwszy krok do sukcesu w Internecie, który pomożemy Ci osiągnąć. Zaprojektowaliśmy system ICEberg CMS tak, aby móc połączyć stronę firmową z zewnętrznymi systemami i aplikacjami.
2018-10-03 10:15
1 minuta czytania

Arrow ECS - o firmie

Firma jest częścią globalnej korporacji Arrow Electronics Inc. która działa w branży IT w ponad 90 krajach na świecie. Polski oddział firmy potrzebował serwisu, na poziomie serwisów zagranicznych. Z pomocą przyszliśmy my. Na potrzeby klienta stworzyliśmy w zespole Krakweb stronę firmową oraz kalendarium wydarzeń, które pozwoliło firmie Arrow ECS Polska prezentować swoje wydarzenia online'owe i offline'owe na wysokim poziomie i zbierać rejestracje użytkowników. 

Projekt graficzny serwisu internetowego

Projekt graficzny powstał w oparciu o corporate identitywytyczne klienta, spójnie z zagranicznymi serwisami Arrow ECS. Dodaliśmy także trochę własnych, innowacyjnych pomysłów, aby przeglądanie strony i zarządzanie nią były przyjemne dla oka. Zastosowaliśmy się przy tym do panujących obecnie trendów w prezentowaniu treści. Strona powstała z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych, a do jej tworzenia użyliśmy naszego autorskiego systemu ICEberg CMS. Zadbaliśmy także o optymalizację zarówno szybkości jak i SEO. Dzięki temu ładowanie strony będzie szybkie, a serwis osiągnie wysokie pozycję na liście wyników w wyszukiwarce Google. Przejrzystość, prostota oraz funkcjonalność - tak w skrócie można opisać kalendarium wydarzeń.


Blog Artykuły
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe