Wielki sekret pozycjonowania

Wielki sekret pozycjonowania

"Na czym polega pozycjonowanie?" - pytają wszyscy klienci. W 99% firm informacje, które otrzymują są mgliste i ograniczają się do stwierdzenia, że pozycjonowanie to wiedza tajemna, której posiadanie jest poprzedzone praktykami wieloletnimi. Oczywiste jest to, że żaden pozycjoner nie chce podzielić się wiedzą będącą sekretem tego zawodu. My jednak przygotowaliśmy dla Ciebie krótką i zwięzłą odpowiedź na pytanie "na czym polega największy sekret pozycjonowania - dzięki czemu moje strony wyskoczą na pierwszym miejscu w Google?".

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Odpowiedź jest prosta:

Optymalna strona* + wartościowa zawartość** + zdobywanie wartościowych linków do strony*** = Pierwsza pozycja w wyszukiwarce Google****

* Optymalna strona - przyjazne adresy, słowa kluczowe w najważniejszych elementach strony takich jak tytuły, stopki itp. Optymalna strona powstaje np. poprzez często pracochłonną optymalizację kodu lub dzięki zastosowaniu zoptymalizowanego systemu CMS.

** Wartościowa zawartość (tzw. content) - największą popularność w sieci, za którą idą naturalne linki do strony daje właśnie wartość strony - ciekawe teksty, unikalne materiały, częste publikacje.

*** Zdobywanie linków do strony - mozolne zwykle i pracochłonne zajęcie polegające na tworzeniu zaplecza lub nakłanianie innych webmasterów do publikacji na stronach firmowych, blogach linków do naszej strony

**** Pierwsza pozycja w Google - oczywiście inni webmasterzy z Twojej konkurencji stosują podobne działania jak wyżej opisane, więc aby osiągnąć pierwszą pozycję musisz wykonywać powyższe czynności przez odpowiednio  długotrwały okres czasu.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you