Strona dewelopera SM "Inwest" - prezentacja oferty i strony inwestycji

Dla Spółdzielni Mieszkaniowej "Inwest" przygotowaliśmy całkiem nową odsłonę serwisu internetowego. Zachowując funkcjonalności z poprzedniej wersji strony dodaliśmy do nich element niezbędny = możliwość samodzielnej edycji przez panel administracyjny.

Dzięki zastosowaniu modułów specjalnie przygotowalnych z myślą o deweloperach i biurach sprzedaży mieszkań klienci będą mogli teraz w łatwy sposób wyszukać interesującą ich nieruchomość, a zarządzający stroną pracownicy SM Inwest szybko zaktualizują status sprzedaży. Dostępne są również graficzne mappery mieszkań powiązane z katalogiem nieruchomości, które pozwalają na przygotowanie klikalnego planu osiedla złożonego nie tylko z kilku samodzielnych budynków ale również z wielu bloków i pięter.

W połączeniu z API map Google na stronie możliwa jest też prezentacja map zawierających wiele zdefiniowanych obiektów. Moduły należące do pakietu map pozwoliły również na usprawnienie i uatrakcyjnienie prezentacji inwestycji zakończonych, czyli portfolio Spółdzielni.

Artykuły i galerie oraz ciekawe układy bloków tekstowo-graficznych pozwalają na szybkie i ciekawe stworzenie treści zarówno stałych jak i aktualności czy wpisów informujących o postępach budowy.

 

Jak zmieniła się strona?

Podstrona o firmie przed modernizacją

Nowa wersja strony

 


Portfolio
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe