Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych jest to usługa polegająca na wypromowaniu serwisu internetowego na pierwsze miejsce w wyszukiwarce internetowej.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Pozycjonowanie strony internetowej jest jedną z metod promocji strony w wyszukiwarce, a jeszcze szerzej mówiąc marketingu internetowego. 

Poprzez wysoką pozycję w wyszukiwarce internetowej strona ma zapewnioną wysoką widoczność na słowa kluczowe, któych w wyszukiwarce używają potencjalni klienci firmy. Dzięki temu na stronę internetową przechodzą odwiedzający ją internauci. 

Później już od skuteczności serwisu internetowego, jego atrakcyjności oraz atrakcyjności oferty zależy czy potencjalny klient dokona transakcji.

Wyniki naturalne wyszukiwarki Google(których dotyczy pozycjonowanie) cieszą się większym zaufaniem internautów niż wyniki sponsorowane (płatne wyniki reklamowe, w których to płacimy wyszukiwarce Google za kliknięcia w naszą reklamę).

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you