Katalog szkoleń - mikro serwis www

Mikroserwis jest czymś pomiędzy landing pagem, a serwisem internetowym. Mikroserwis dotyczy jednego, wąskiego tematu i ma na celu konwersje, natomiast w odróżnieniu od strony landing page posiada podstrony. Zobacz jak poradziliśmy sobie z wdrożeniem dla firmy Arrow.

W górnej części mikroserwisu poświęconemu szkoleniom firmy Arrow, znajduje się baner z krótkim tekstem przedstawiającym firmę.

Zaraz pod topem strony umieściliśmy katalog szkoleń.  Pokazują się tutaj wszystkie szkolenia, które firma Arrow ma w swojej ofercie. Po najechaniu kursorem, na jedno ze szkoleń, zostaje ono wyróżnione, w celu zachęcenia do zapoznania się z większą ilością szczegółów. 

Na dole strony głównej znajduje się stopka (sporych rozmiarów, jak na tak niewielką stronę), w której znajdują się dane firmy, oraz podlinkowane adresy URL stron głównych - firmowej oraz serwisu z katalogiem wydarzeń. Zabieg umieszczenia w stopce danych firmy ma na celu budowę wiarygodności Arrow jako partnera oraz wzbudzenie poczucia bezpieczeństwa w użytkowniku. W prawej kolumnie stopki natomiast, umieściliśmy możliwość zapisu do newslettera, oraz ikony-odnośniki do social mediów - LinkedIn i kanału YT firmy, oraz zachętę do pozostawienia maila - subskrypcji newslettera. 

Na podstronie konkretnego szkolenia, osoba zainteresowana uzyska informacje o szkoleniu, mapę z jego lokalizacją, kontakt do osób odpowiedzialnych za udzielenie informacji, a także możliwość sprawdzenia innych szkoleń czy sprawdzenie oferty last minute. Wstawianie na podstrony widgetu "opiekuna" usługi / produktu z jego danymi kontaktowymi to kolejny krok do zwiększenia zaufania i maksymalizacji konwersji. Umieszczenie tego elementu przez redaktora jest proste dzięki modułom o dowolnej pozycji ICEberg CMS.

Na podstronie ofertowej wyświetlają się też logo autoryzowanych producentów. Jest to kolejny sposób nawigacji po serwisie oraz dodatkowa próba wzbudzenia zaufania odbiorcy.

Więcej o mikro serwisach dowiesz się z naszej prezentacji.

Zapraszamy też do zadawania pytań i przesyłania swoich pomysłów na mikro serwisy. Szybko i sprawnie zweryfkujemy je i przedstawimy wycenę. Formularz kontaktowy Możesz też przesłać od razu zapytanie poprzez Formularz zapytania ofertowego.


Portfolio
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe