Jakie wymagania musi spełnić serwer dla CMS?

Jakie wymagania musi spełnić serwer dla CMS?

ICEportal 3 CMS jest projektowany z użyciem najnowocześniejszych technologii, w związku z czym mamy pewne wymagania wobec serwera na którym publikowana będzie strona. Wymagamy obsługi PHP5, MySQL5, IONCube decoder (http://www.ioncube.com/), wsparcia dla biblioteki zipArchive, potrzebna też będzie możliwość pobierania przez funkcję file_get_contents() zewnętrznych plików przez www, możliwość uruchomienia za pomocą funkcji exec() php w powłoce, obsługa przez interpreter php5 plików z rozszerzeniem ".php5", wsparcie dla kodowania strony oraz bazy w utf8.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Aktualnie parametry te spełniają najstabilniejsze, polecane przez nas liczące się hostingi w Polsce, przy czym prosimy o konsultację wyboru hostingu lub choćby informację o wybranym serwerze przed podjęciem współpracy. Ze swojej strony mamy kilka zaufanych firm, które polecamy, a szczegółowe informacje uzyskasz kontaktując się z nami.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you