Jakie funkcje może mieć serwis rekrutacyjny z CMS?

Jakie funkcje może mieć serwis rekrutacyjny z CMS?

Serwis rekrutacyjny oparty o naszego CMS-a może mieć niemal każdą funkcję. W końcu dla każdego klienta programujemy indywidualne rozwiązania. Jednak z rozwiązań, które już posiadamy gotowe do wdrożenia polecamy moduł aplikacyjny, dzięki któremu potencjalny pracownik może załączyć do aplikacji CV i LM oraz wysłać je przez stronę internetową.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Takie rozwiązanie napisaliśmy i wdrożyliśmy dla jednego z naszych korporacyjnych klientów, a następnie zastosowaliśmy na wielu stronach własnych oraz naszych klientów. Formularz jest zabezpieczony przed spamem, wykonywaniem niebezpiecznego kodu, zgodny ze standardami sieciowymi, działa we wszystkich przeglądarkach (także mobilnych). Jego funkcje to m.in. pobieranie z ogłoszenia numeru referencyjnego, załączanie przez stronę www do maila dokumentów w wybranym formacie. Jest prosty do skonfigurowania, a jednocześnie ma duże możliwości i wiele opcji, dzięki którym można dostosować przesyłane aplikacje dokładnie do wymagań procesu rekrutacyjnego.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you