Ile kosztuje obsługa strony www?

Ile kosztuje obsługa strony www?

Koszt miesięcznej obsługi Twojej strony może spaść dwu-, trzy-, lub nawet czterokrotnie, ale to już zależy od sytuacji w Twojej Firmie i Twoich decyzji. Krakweb.pl nie pobiera żadnej opłaty miesięcznej za stronę internetową Twojej firmy. Z ICEportal 3 CMS Twoją stroną internetową może zarządzać każdy Twój pracownik, pod warunkiem, że nadasz mu takie prawa. Ponadto czas wykonania modyfikacji jest niesłychanie krótki...

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego ICEportal 3 CMS pozwala na błyskawiczne zarządzanie Twoją stroną.


Utworzenie nowej strony i opublikowanie na niej przygotowanego uprzednio tekstu z edytora Word trwa około 30 sekund. Zamieszczenie przygotowanej wcześniej nowinki trwa około 1 minuty. Stworzenie nowej galerii i dodanie do niej 10 zdjęć, wraz z nadaniem im przygotowanych tytułów i opisów, trwa około 3 minut.

Dodanie nowego użytkownika i nadanie mu praw do zarządzania stroną trwa około 1 minuty. Dodanie produktu wraz ze zdjęciem głównym, 2 zdjęciami dodatkowymi, tytułem, ceną opisem i odnośnikiem do strony producenta trwa około 2 minut.

Dodanie strony do mapy strony oraz automatycznego katalogu produktów i wyszukiwarki nie trwa nawet sekundy – te czynności wykonuje automatycznie system. Zmiana stopki trwa kilkanaście sekund, jeżeli jednocześnie chcesz zmienić tytuł strony stracisz na to około minuty.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you