Dlaczego wybrać ICEberg CMS Deweloper?

Dlaczego wybrać ICEberg CMS Deweloper?

Dlaczego deweloper mieszkaniowy powinien wybrać ICEberg CMS, a nie inny CMS Open Source lub autorski - subiektywnie.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
{[description]}
 1. Rozbudowane moduły zarządzania mieszkaniami i inwestycjami w ICEberg CMS. Możesz łatwo edytować przez CMS status dostępności mieszkań. Jednym kliknięciem zmieniać status mieszkań i wszystkie parametry oraz opisy. Katalog mieszkań jest modułem podobnie rozbudowanym jak moduły służące do zarządzania katalogiem produktów w sklepie internetowym. Oferta będzie zawsze aktualna. Klienci widząc stan dostępności i dynamikę rezerwacji i sprzedaży będą chętniej kupować. 
 2. Import / eksport mieszkań. Migracja danych jest szybka. Łatwo i szybko można też wyeksportować pełną bazę mieszkań wraz z ich wszystkimi parametrami w tym dostępnością. 
 3. Automatyczna synchronizacja statusów mieszkań z CRM. Dziki API i modułowi synchronizacji pobieramy automatycznie dostępność mieszkań z CRM i wysyłamy do CRM zapytania klientów. 
 4. Moduł do zarządzania katalogiem mieszkań jest modułem natywnym. Jest stworzony przez autora systemu CMS, który jednocześnie wdraża stronę. Jest doskonale zintegrowany z systemem i innymi modułami. Jest napisany z myślą o zarządzaniu stroną www inwestycji. W Wordpress moduły te trzeba modyfikować (co bywa ryzykowne) i używać w innym celu niż oryginalne przeznaczenie (co bywa niewydajne). Moduły WP są tworzone przez firmy inne od autora systemu CMS i firmy wdrożeniowej. W efekcie firma wdraża obcy moduł obcej firmy do systemu, którego też nie jest autorem. W ICEberg CMS mamy pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami systemu i wdrożenia. Gwarantujemy, że wszystko będzie ze sobą sprawnie i szybko działać.
 5. Realny wpływ Klienta na system. Prośby i potrzeby klienta zgłaszane w trakcie współpracy są wprowadzane do narzędzia. Jesteśmy autorem systemu, więc mamy nad tym pełną kontrolę. System jest ciągle rozwijany i w każdym kolejnym wdrożeniu jest lepszy. 
 6. Moduł wyszukiwarki umożliwia użytkownikowi filtrowanie oferty mieszkań po dowolnych parametrach. Standardem jest filtrowanie mieszkań po metrażu, liczbie pokoi, piętrze, cenie, statusie. Gdybyś chciał(-a) jednak katalogować mieszkania po np. wielkości salonu, obecności balkonu czy innych rzadko stosowanych parametrach - nic nie stoi na przeszkodzie. Może to się wydawać niepotrzebne, ale pierwsza zasada w marketingu to zwrócić uwagę - wyróżnić się. I takich wyróżników szukamy projektując każdy serwis internetowy - żeby przy zachowaniu łatwości użytkowania był on inny od Twojej konkurencji, w pewnym fragmencie unikalny.
 7. Interaktywna mapa połączona z katalogiem miejsc pozwoli zarządzać miejscami w otoczeniu inwestycji. Nie będzie to tylko mapa wygenerowana z Google Maps, ale rozbudowana interaktywna mapa z katalogiem obiektów, które mogą mieć różne parametry - zdjęcia, typy itp. W efekcie użytkownik może np. filtrować obiekty wg typu - jednym kliknięciem pokazywać na mapie np. szkoły, przystanki, sklepy itp. Możliwe jest stworzenie dwóch map inwestycji - bliskiej i dalekiej. Po kliknięciu może pojawiać się trasa i czas dojazdu z inwestycji do danego miejsca na mapie. Klient w efekcie może poznać więcej atutów lokalizacji i jej otoczenia nie wychodząc ze strony. Może zmierzyć odległość, czas dojazdu oraz poznać trasę jaką będzie przemierzał z dzieckiem do przedszkola, do sklepu czy przychodni. 
 8. Zapytania z formularza będą precyzyjnie opisane. Dowiesz się którym mieszkaniem klient jest zainteresowany, otrzymasz jego dane SMSem, mailem. Listę wszystkich zapytań łatwo wyeksportujesz i otworzysz w Excelu. Zapytania trafią do odpowiednich osób w firmie. Twoja oferta może być podzielona - w taki sposób, że osoby odpowiedzialne za sprzedaż i kontakt z klientem mogą mieć przypisane  poszczególne budynki / typy lokali / inwestycje itp. Jeśli używasz systemu CRM zapytania trafią bezpośrednio do niego. 
 9. Zbierzesz numery klientów. Bez stosowania dodatkowych płatnych abonamentowo wtyczek zbierzesz telefony potencjalnych klientów (otrzymasz je SMSem z informacją, kiedy klient chciałby porozmawiać - np. teraz lub w innym terminie) i będziesz mógł/a szybko nawiązać połączenie z klientem.  
 10. Zaoszczędzisz na pozycjonowaniu. System będzie zoptymalizowany dla SEO bez potrzeby ingerencji specjalisty i zlecania dodatkowej usługi i ponoszenia dodatkowych kosztów.  
 11. UI - interfejs użytkownika CMS. Łatwiej odnajdziesz się w zarządzaniu serwisem.
 12. Bezpieczeństwo. Wordpress jako najpopularniejszy system na świecie jest najpopularniejszym celem ataków. A dokładniej są nimi dodatki do Wordpressa. Bez dodatków Wordpress nie stanie się pełnowartościowym narzędziem do zarządzania stroną inwestycji lub serwisem firmowym dewelopera. Dodatków zainstalować trzeba co najmniej kilka, bo Wordpress w swoim silniku nie posiada formularzy, katalogu, slajdera. Dodatki te pochodzą od wielu firm. 
 13. Rekomendacje, Automatyzacja marketingu. Prezentujesz użytkownikowi spersonalizowane rekomendacje mieszkań w oparciu o mieszkania, które już przeglądał na stronie. To zwiększa skuteczność pozyskiwania zapytań kilkukrotnie!
 14. Moduły napisane przez jednego autora dają gwarancję, że wszystkie moduły będą ze sobą działać poprawnie, szybko i ich współpraca nie skończy się po którejś z aktualizacji jednego z nich. 
 15. Optymalizacja SEO - wyjściowo bardzo dobra, bez konieczności stosowania pluginów ich konfiguracji. 
 16. Możliwość zarządzania wieloma serwisami (wielu inwestycji) w ramach jednego serwisu internetowego dewelopera. Oszczędzacie Państwo w każdej kolejnej inwestycji. Samodzielnie szybko i łatwo tworzycie pełnowartościową stronę nowej inwestycji i zarządzacie nią. 
 17. Tablica - dashboard to rozwiązanie (inspirowane dużymi platformami, systemami SaaS), które daje podgląd systemu zaraz po zalogowaniu i sprawia, że edycja lub dodawanie nowego elementu zaczyna się jednym kliknięciem. 
 18. Gwarancja i wsparcie od autora systemu.

Przeczytaj więcej na ten temat w rozwinięciu tego artykułu: 32 argumenty za wyborem ICEberg CMS: Deweloper ( https://www.krakweb.pl/iceberg-cms-deweloper-argumenty-za-wdrozeniem )

 

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you