Buma service - strona firmowa

W poniższej galerii, przedstawiamy zrzuty ekranu z realizacji dla Buma Service sp. z o.o.. Ekrany te opatrzyliśmy krótkim komentarzem opisującym znaczenie poszczególnych elementów oraz możliwości jakie daje ICEberg CMS jako silnik tego serwisu. Zamieszczamy też poniżej link do strony, żeby ułatwić Ci samodzielne sprawdzenie efektu naszej pracy.

Przejdź do realizacji

Wchodząc na stronę główną, pierwszą rzeczą, którą zauważysz jest slajder. Znajduje się on w górnej części strony i zajmuje jej całą szerokość. Rozwiązanie to jest stosowane na wielu responsywnych stronach internetowych, w szczególności dlatego, że łatwo dostosowuje się do rozmiaru ekranu, jest estetyczne, oraz angażujące użytkownika - zwraca jego uwagę na najważniejsze dla właściciela serwisu komunikaty. Slajdy przesuwają się automatycznie, nawigacja pozwala użytkownikowi jednak wrócić do poprzedniego zdjęcia, bądź wybrać którekolwiek z nich. Za pomocą modułu slidera każdy z obrazów można podlinkować, do wybranego przez administratora strony miejsca na stronie lub w sieci. To i wiele więcej możliwe jest dzięki modułowi slider w ICEberg CMS. Moduł ten pozwala też na wybór animacji, czasu jej trwania i dodanie dowolnej liczby zdjęć.

Oprócz tekstu i slajdera na stronie głównej, napotkasz także boksy. Po prawej stronie znajdziesz informacje o wartościach firmy, które wyróżniają ją na rynku. Po najechaniu na nie kursorem rozwija się okno z tekstem. Na dole strony natomiast znajdziesz wyszarzone boksy podlinkowane do podstron serwisu. Gdy najedziesz na nie kursorem, nabiorą koloru. Na wszystkich boksach widnieją ikony, co jest popularnym obecnie motywem w webdesignie.

Na podstronie "O nas", pod tekstem, użyliśmy modułu random photos (losowych zdjęć), dzięki któremu zaprezentowaliśmy logotypy partnerów biznesowych Buma Service. Grafiki są statyczne, natomiast po kliknięciu ich, użytkownik zostaje przeniesiony do podlinkowanych stron.

Zakładka oferta podzieliliśmy na podstrony, które zawierają opis usług świadczonych przez Buma Service. W każdym opisie znajdziesz wypunktowaną przejrzyście listę świadczeń wchodzących w skład usługi. Zabieg ten pomoże w pozyskaniu widoczności w wynikach naturalnych wyszukiwarki Google.

Każdą z nieruchomości zaprezentowaliśmy w jednej galerii. Pełne portfolio nieruchomości Buma Service prezentuje lista galerii - schludna, prosta i nowoczesna.

Wchodząc w zakładkę "Nieruchomości" masz możliwość zobaczyć oferowane przez Buma Service nieruchomości. Po wybraniu jednej z dwóch opcji ukazuje się lista galerii ze zdjęciami i krótkimi opisami budynków. Gdy wejdziesz w wybraną nieruchomość, uzyskasz szczegółowe informacje na jej temat.

W tym miejscu, użytkownik może przejść do interesujących go podstron, za pomocą podlinkowanych button'ów. Takie rozwiązanie jest bardzo estetyczne i czytelne.

Wchodząc w jedną z podstron w zakładce "OSD" natrafisz na pliki do pobrania w formacie PDF. Rozwiązanie to pozwala osobom zainteresowanym, ściągnięcie obszernego materiału, i przeczytanie go w dowolnym momencie, bez ponownego odwiedzania strony.  

Ostatnia, ale bardzo ważna podstrona serwisu to "Kontakt". Takie miejsce znajdziesz na niemal każdej stronie firmowej. Na stronie Buma Service, oprócz podania adresu użyliśmy został moduł mapy Google, który pokazuje lokalizację firmy, a także formularz, dzięki któremu w szybki sposób można wysłać zapytanie do firmy. Dzięki modułom o dowolnej pozycji ICEberg CMS możliwe było złożenie tej podstorny z kilku puzli, których każdy możliwy jest do łatwej edycji.


Portfolio
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe