Wideo

Oferta

Wideo i animacje

angażują w interakcję z marką, skłaniają do pozostania na stronie, pozostają w pamięci

Jeżeli chcesz zatrzymać użytkownika na swojej witrynie i zaangażować go, to najlepszym rozwiązaniem będzie publikacja wideo - filmu bądź animacji. W połączeniu z YouTube - drugą co do wielkości (zaraz po Google) wyszukiwarką w sieci sprawisz, że potencjalni klienci chętniej i częściej będą odwiedzali Twoja stronę Internetową. Takimi animacjami, treść swojej strony wzbogacają nasi klienci i my sami. Dzięki materiałom wideo i animacjom możesz przekazać zdecydowana większość informacji i to w dużej części takich, które jeżeli byłyby napisane w postaci artykułu, mogłyby zostać po prostu pominięte. 

Wypełnij brief online lub szybki kontakt

Filmy promujące, filmy instruktażowe, poradniki czy wywiady, to tylko niektóre z rodzajów wideo, które możemy Ci zaoferować. Dobrze napisany scenariusz i grafika w połączeniu z wysoka rozdzielczością nagrania sprawią, że internauci chętniej będą spędzali czas na Twojej stronie czy na Twoich profilach mediów społecznościowych.

 

Filmy instruktażowe i animacje dla firm

Filmy instruktażowe i animacje dla firm

  1. Filmy instruktażowe
  • filmy montowane za pomocą narzędzi firmy Adobe
  • napisanie scenariusza
  • podkładany głos lektor i/albo napisy

zaprezentuj swój produkt bądź usługę za pomocą filmu instruktażowego

2. Kolorowe animacje
  • oryginalne, profesjonalne animacje
  • alternatywny sposób przedstawienia produkty/usługi/firmy

wyróznij się i zaangażuj użytkowników, ciekawą, kolorową treścią

3. Intro z autouzupełnieniem 

  • dynamiczne intra, które podczytują się pod każdy dodany film na dedykowanej do tego podstronie (landingpage)
  • automatycznie podczytujące się informacje w postaci napisów  

przeprowadź razem z nami konkurs filmowy dla swoich klientów

Zobacz stronę

Youtube SEO

Zwiększ widoczność w wyszukiwarkach za pomoca filmów

Pozycjonowanie za pomocą filmów

Youtube

YouTube to w tym momencie druga co do wielkości wyszukiwarka zaraz po Google (do którego zresztą należy). Z tego, co można wyczytać z oficjalnych oświadczeń tego serwisu, YouTube posiada ponad miliard użytkowników, którzy oglądają codziennie setki milionów godzin materiałów i generują miliardy wyświetleń. YouTube oprócz wyszukiwarki, spełnia także funkcje social mediów. Tak więc nie ma co dłużej się zastanawiać. Dobrze opisany kanał wraz z zoptymalizowanymi playlistami i filmami, pozwoli wysoko wyświetlać się Twoim materiałom, a podlinkowanie ich dobrze wpłynie także na pozycjonowanie Twojej strony w Google.
 

Google

Firma Google, odpowiedzialna za najbardziej popularną wyszukiwarkę internetową na świecie wchłonęła YouTube, dzięki czemu w posiadaniu firmy są obecnie dwie największe wyszukiwarki. Dzięki takiemu połączeniu też Google wspiera wyszukiwanie filmów z YT - oprócz zwykłego wyszukiwania w Google, możesz filtrować wyszukania po samych treściach wideo. Dzięki temu, zwiększy się świadomość Twojej marki wśród potencjalnych klientów, oraz dzięki ciekawej treści, zapewnisz sobie rzeszę sympatyków.

Referencje

"Nowoczesna strona www"

U. Stefanowicz, Polski Klub Ekologiczny Okręg Mazowiecki

Zespół Krakweb.pl stworzył dla nas w oparciu o autorski system ICEberg CMS nowoczesną i responsywną stronę firmową

 
"Indywidualne podejście"

K. Bobak OFM, Prywatne Liceum Ogólnokształcące Franciszkanów

Indywidualne podejście sprawiło, iż nasze pomysły uzupełnione o porady specjalistów firmy Krakweb.pl zostały wdrożone na stronę.

"Cenne uwagi i fachowe porady"

A. Grzymała, REC Polska


Wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z harmonogramem oraz według wcześniejszych ustaleń. Mogliśmy także liczyć na cenne uwagi i fachowe porady w kwestii użyteczności strony.


Wdrożenia wideo i animacji

Payroll360 to firma zajmująca się outsourcingiem kadrowo-płacowym.

Dla Payroll 360 wykonaliśmy animacje, mające na celu informować i uświadamiać potencjalnych klientów w tematyce działalności firmy payroll 360. Filmy zostały opublikowane na kanle firmy na Youtube, a także na ich stronie internetowej.                  

Kontakt

Napisz do nas!

@
Załącz brief

lub

Zostaw swój numer telefonu oddzwonimy do Ciebie.

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you