System zamówień online czy sklep internetowy? Jak Pracownia Sushi Wola zwiększa sprzedaż dzięki naszemu systemowi e-commerce

System zamówień online czy sklep internetowy? Jak Pracownia Sushi Wola zwiększa sprzedaż dzięki naszemu systemowi e-commerce

Nie wiesz gdzie znaleźć sushi w Warszawie? Chcesz zjeść coś pysznego, ale niekoniecznie chce Ci się wychodzić z domu, a może potrzebujesz obiadu do pracy? Pracownia Sushi jest odpowiedzią na Twoje potrzeby... tak jak Krakweb był odpowiedzią na potrzeby Pracowni. Dla naszego nowego klienta z Warszawy, stworzyliśmy serwis e-commerce, który w przejrzysty i szczegółowy sposób przedstawia oferowane dania, oraz daje możliwość ich zamówienia. Sprawdź, czego udało nam się dokonać... i jak będziesz w Warszawie bądź tam mieszkasz na stałe - zamów sushi ;)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
{[description]}

Wdrożenie e-commerce dla Pracowni Sushi z Warszawy

Kolejny projekt za nami. Tym razem, z dumą możemy się pochwalić stroną internetową stworzoną dla warszawskiej Pracowni Sushi. Jesteśmy zadowoleni z tego projektu tym bardziej, gdyż część z nas w Krakweb jest pasjonatami kuchni japońskiej. Strona zawiera wszystko to, co powinna zawierać witryna z branży gastronomicznej. Dodatkowo jest ona estetyczna i przejrzysta oraz posiada funkcjonalność pozwalającą na złożenie zamówienia. Jeżeli zrobiłeś się już głodny od tego czytania, to zapraszamy do odwiedzenia strony. Poniżej natomiast umieszczamy galerię, w której krok po kroku i element po elemencie przedstawimy stronę.


Strona główna - 4 poziomy sushi

Proces zamawiania produktów - 5 kroków

Oferta danej kategorii - dania ukryte w boksach

Karta produktu - informacje jak na tacy

Galeria - zobacz Pracownie Sushi od środka

Logowanie/rejestracja - zostań stałym klientem

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you