Krakweb

System zamówień online czy sklep internetowy? Jak Pracownia Sushi Wola zwiększa sprzedaż dzięki naszemu systemowi e-commerce

System zamówień online czy sklep internetowy? Jak Pracownia Sushi Wola zwiększa sprzedaż dzięki naszemu systemowi e-commerce

Nie wiesz gdzie znaleźć sushi w Warszawie? Chcesz zjeść coś pysznego, ale niekoniecznie chce Ci się wychodzić z domu, a może potrzebujesz obiadu do pracy? Pracownia Sushi jest odpowiedzią na Twoje potrzeby... tak jak Krakweb był odpowiedzią na potrzeby Pracowni. Dla naszego nowego klienta z Warszawy, stworzyliśmy serwis e-commerce, który w przejrzysty i szczegółowy sposób przedstawia oferowane dania, oraz daje możliwość ich zamówienia. Sprawdź, czego udało nam się dokonać... i jak będziesz w Warszawie bądź tam mieszkasz na stałe - zamów sushi ;)
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto:
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 0 minut

Wdrożenie e-commerce dla Pracowni Sushi z Warszawy

Kolejny projekt za nami. Tym razem, z dumą możemy się pochwalić stroną internetową stworzoną dla warszawskiej Pracowni Sushi. Jesteśmy zadowoleni z tego projektu tym bardziej, gdyż część z nas w Krakweb jest pasjonatami kuchni japońskiej. Strona zawiera wszystko to, co powinna zawierać witryna z branży gastronomicznej. Dodatkowo jest ona estetyczna i przejrzysta oraz posiada funkcjonalność pozwalającą na złożenie zamówienia. Jeżeli zrobiłeś się już głodny od tego czytania, to zapraszamy do odwiedzenia strony. Poniżej natomiast umieszczamy galerię, w której krok po kroku i element po elemencie przedstawimy stronę.


Strona główna - 4 poziomy sushi

Proces zamawiania produktów - 5 kroków

Oferta danej kategorii - dania ukryte w boksach

Karta produktu - informacje jak na tacy

Galeria - zobacz Pracownie Sushi od środka

Logowanie/rejestracja - zostań stałym klientem

Dyskusja

Zamknij

Nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz? Zadzwonimy do Ciebie za darmo, jak wrócimy do biura!

KrakwebTwój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

We will call you