Świeża strona internetowa dla Słonecznej Tłoczni

Świeża strona internetowa dla Słonecznej Tłoczni

Kojarzysz firmę Słoneczna Tłocznia? Pewnie tak. Zakładam, że nie raz w sklepach, w oczy (lub w ręce) rzuciły Ci się naturalne produkty tego producenta. Teraz z tą marką możesz się spotkać, nie tylko robiąc zakupy, ale także odwiedzając ich stronę www, za której wdrożenie jesteśmy odpowiedzialni.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: zrzut ekranu strony głównej www.slonecznatlocznia.pl
zrzut ekranu strony głównej www.slonecznatlocznia.pl

Strona producenta naturalnych soków owocowych

Nowy klient = nowe wyzwanie. Tym razem ekipie developerów z Krakweb przypadło stworzenie strony internetowej dla marki Słoneczna Tłocznia. Firma ta jest producentem soków NFC. Co to oznacza? Otóż skrót NFC pochodzi od anglojęzycznego sformułowania "not from concentrate". Takie oznakowanie produktu informuje konsumenta, że produkt (w tym wypadku soki) zostały zrobione z świeżych owoców, w procesie tłoczenia. 0 dodatków. 100% natury. Tak więc śmiało można powiedzieć, że soki z Słonecznej Tłoczni są najwyższej jakości. Tak samo jest z Ich stroną internetową, która przygotowana została zgodnie z panującymi trendami w projektowaniu stron www, a także z zasadami identyfikacji wizualnej marki!

Przejdź do galerii poniżej i zobacz jak wyglądają poszczególne elementy strony firmowej Słonecznej Tłoczni. 


Strona główna - prezentacja produktów

Lista produktów

O Nas

Produkcja soków - animowana infografika

Gdzie kupić? - znajdź najbliższy sklep z produktami ST

Eventy

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you