Strony www i obsługa firm IT

Strony www i obsługa firm IT

Oferta

Widoczna w sieci marka

Strona internetowa to wizytówka firmy, zwłaszcza w branży technologicznej. Tu firmy konkurują ze sobą wprowadzając nowości i ciągle rozwijając swoje strony www. Odwiedzający traktują poziom wykonania serwisu firmowego czy produktowego jako odzwierciedlenie poziomu oferowanych produktów i dostarczanych usług, a doskonałe pierwsze wrażenie zrobić możesz tylko raz.

Kilka pierwszych sekund na Twojej stronie www to czas w którym potencjalny klient ocenia Ciebie na podstawie strony firmowej czy produktowej - tak jak ocenia się książkę po okładce. Wszystko poniżej spektakularnej, nowoczesnej strony nie będzie wystarczająco dobre. W końcu Twoi najlepsi konkurenci taką właśnie stronę już mają.

Dobra strona www?

Ponad 12 lat doświadczenia

Ponad 12 lat doświadczenia we wdrażaniu i projektowaniu stron internetowych, programowaniu, software development oraz User Experience pozwoliło nam wypracować własną definicję dobrej strony internetowej.

Slajd 1

To, że musi być responsywna, widoczna w każdej przeglądarce i na każdym urządzeniu mobilnym to podstawa. Atrakcyjna strona www musi przyciągać swoją szatą graficzną - nowoczesnym, funkcjonalnym interfejsem, wchodzić w interakcje z odwiedzającym, ale tym samym być zrozumiała i łatwa w obsłudze.

Taka strona przyciągnie użytkowników na dłużej i wyskoczy wysoko w wyszukiwarkach internetowych.

Slajd 2

Powinna zawierać system CMS pozwalający na szybkie wprowadzanie modyfikacji dowolnych treści na stronie umożliwiać jej rozbudowę o nieograniczoną liczbę podstron. Strona powinna też być dostępna w kilku językach - w liczbie odpowiadającej liczbie rynków na których firma chce zaistnieć.

Taka strona będzie rosnąć wraz z rozwojem i wzrostem Twojej firmy.

Slajd 3

Strona ma przede wszystkim spełniać ściśle określone cele - te wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe. Stworzymy system rozpoznawalny w przestrzeni internetowej zawierający skuteczne pod względem makretingowym treści. Wszystko to uzupełnimy o elementy genereujące tzw. leady, oraz katalogi produktów, lub wydarzeń, ktore wyeksponuja oferte produktową.

Taka strona będzie głównym narzędziem do komunikacji z klientami oraz partnerami.

Slajd 4

Najważniejsza w projekcie strony internetowej jest forma przedstawienia zawartych na niej treści. Połączymy spójny tematycznie kontent, który przybiera różne formy - wydarzenie promujące produkt połączymy z boxem produktu, tak, żeby umożliwić bezpośrednie dotarcie do niego. 

Taka strona będzie całością - zharmonizowanym projektem.

W tworzeniu...

W tworzeniu właśnie takich stron jesteśmy świetni :)

Strony dla firm IT

Realizowanie projektów...

Realizowanie projektów dla firm związanych z technologią stanowi obecnie większą część naszej pracy. Do każdego z klientów i projektów podchodzimy indywidualnie, a wyspecjalizowanie naszej kadry pozwala nam nie tylko realizację projektu, ale również na  asystę w kolejnych etapach jego rozwoju. Strony firm i produktów technologicznych rozwijają się bowiem stale.

Slajd 5

Jeśli Twoja firma finansowa działa wyłącznie w sieci na pewno potrzebujesz nowoczesnego serwisu www, który będzie mógł rozwijać się razem z Tobą.

Tym możemy zająć się my.

Slajd 6

Twoja firma rozwija model Software as a Service?

To stosunkowo nowe rozwiązanie biznesowe, ale my zdążyliśmy zrealizować już kilka takich projektów. Zadbamy również o stronę internetową dla Twojej usługi.

Slajd 7

Przez ponad 12 lat naszej pracy zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie współpracy z firmami softwarowymi. Sami jesteśmy po części związani z tematem - tworzymy software marketingowy.

Twoje wymagania odnośnie strony są więc dla nas bliskie.

Slajd 8

Techniczne wykształcenie części naszego zespołu to podstawa dla zrozumienia procesów zachodzących w Twojej firmie.

Zrozumienie tych procesów to fundament dla stworzenia strony internetowej, która ma je prezentować. Komunikacja w przestrzeni internetowej to nasza specjalność, a dzięki temu zaaansowane technologie Twojej firmy przedstawimy w zrozumiały sposób.

Klienci

Nasze technologie

Nasze technologie

Sprawimy, że strona internetowa Twojego przedsiębiorstwa będzie szybka, responsywna i zoptymalizowana. Tak, aby godnie i w profesjonalny sposób reprezentowała charakter firmy oraz usługi, które oferuje. Będzie ona rownież stworzona w przyjazny dla użytkowników, ale również wyszukiwarek i administratorów sposób.

Realizowaliśmy już projekty przy użyciu:

 • Wordpress,
 • Joomla
 • Drupal
 • Magneto
 • IAIshop
 • Djangosuit
 • vCMS+
 • Liferay
 • kilku innych, autorskich, dedykowanych systemów.

Jednak to  strony stworzone z użyciem naszego autorskiego rozwiązania, czyli systemu zarządzania treścią ICEberg CMS umożliwiają redaktorom zastosowanie dowolnych modyfikacji, które wpływają na unikalny wygląd strony www.  Dzięki niemu w jednym serwisie możliwe jest połączenie kilku i to przy użyciu wyłącznie jednego, prostego w obsłudze narzędzia. Nasz system umożliwia  integrację wszystkich rozwiązań z których korzysta Twój zespół. Możemy je również rozwinąć - wszystko w miarę potrzeb Twojej firmy.

Nasze technologie

 

System CMS

Struktura strony

 1. Intuicyjna struktura strony www
 • samodzielnie twórz i edytuj wszystkie treści wielu typów (strony, artykuły, landing page, formularze i wiele innych)
 • zarządzaj nawigacją
 • dowolnie rozbudowuj i edytuj strukturę serwisu (kategorie, podkategorie, podstrony),

Zmieniaj treść i wygląd Twojej strony www (grafiki, banery, układ) - łatwo, szybko i intuicyjnie

Dostosowane moduły

 1. Moduły dostosowane do specyfiki Twojej strony www
 • moduły marketingowe, wizerunkowe, sprzedażowe, moduły treściowe, landing page, formularze
 • samodzielnie stwórz wiele landing page w ramach serwisu www
 • dodawaj i edytuj formularze
 • zarządzaj pop-upami,
 • dodawaj i zarządzaj grafikami na swojej stronie
 • korzystaj z nowoczesnego i przejrzystego interfejsu - także w wersji mobilnej
 • twórz i zarządzaj podstronami
 • indywidualnie dostosuj widgety swojego panelu
 • Integruj swoją stronę z Google Analitycs

Zarządzaj swoją stroną www za pomocą naszego autorskiego CMS’a

Interaktywne rozwiązania

Treści na Twojej stronie zaprezentujemy tak, aby serwis był zoptymalizowany pod kątem SEO, uzupełnimy je o formularze, przyciski i banery, aby doprowadzić do pozyskania jak najwięcej leadów, czyli zapytań o Twoje oferty produktów. Zbudujesz przez to listę potencjalnych klientów.

Wśród wielu sposobów prezentacji danych używamy m.in.:

 • zakładek, które kategoryzują treści w przewidywalny sposób treści
 • sliderów, zwracających uwagę odbiorców na kluczowe komunikaty.
 • infografik, nawiązujących bezpośredni kontakt z odwiedzającymi stronę
 • przyciągających wzrok wideo

Aby umożliwić stałą aktualizację i udoskonalanie strony możemy rozbudować ją o blog, biuro prasowe, sekcję ze szkoleniami,  wydarzeniami, katalog oferowanych produktów lub inne dowolne moduły.  

Nasz autorski system stworzony został z myślą o stronach firmowych - dodawania kolejnych podstron wymaga od redaktora  jedynie użycia istniejących już modułów. Stworzenie dodatkowej landing page, która będzie prezentować się tak dobrze jak strona główna wymaga jedynie zastosowania jednego z dostępnych modułów. Możesz ją uzupełnić o dowolne sekcje, według uznania.

Punkt wyjścia

Punkt wyjścia

Stworzenie strony internetowej to jedynie fundament

Aby wykreowac widoczną w przestrzeni wirtualnej markę, strona internetowa musi być stale udoskonalana. Pamiętaj, że dzięki naszemu systemowi będziesz mógł ją dowolnie modyfikować. Gotowe do wdrożenia w serwisie są  moduły, przez co możesz dowolnie dostosować wygląd strony i ciągle ją aktualizować i odświeżać.

Stała obsługa

Jeśli zdecydujesz się na nawiązanie z nami stałej współpracy, jesteśmy w stanie zaoferować dodatkowe rozwiązania dla Twojej firmy.

Strony www

 

Stały rozwój serwisu www

Możemy stale aktualizować Twoją stronę - tworzyć nowe podstrony, rozbudowywać te już istniejące oraz wzbogać serwis o nowe, interaktywne projekty wizualne - graficzne schematy, czy infografiki.

 

E-commerce

Wprowadzimy na Twój serwis automatyczne elementy sprzedaży, katalog produktów lub katalog szkoleń. Prezentowanie własnych produktów w przestrzeni wirtualnej zwiększy ich dostępność dla klientów oraz zasięg.

 

Pozycjonowanie

Zwiększymy widoczność Twojej firmy w przestrzeni wirtualnej. Wpłynie to bezpośrednio na zagęszczenie ruchu na stronie internetowej, który zaowocuje zapytaniami ofertowymi - wygeneruje tzw. leady sprzedażowe.

Marketing

 

Social Media

Zajmiemy się wizerunkiem Twojej firmy w social mediach, przygotowując spójne, interaktywne, przyciągające klientów posty. Zadbamy również o cykliczność w ich publikowaniu. Możesz przedstawić nam proponowane treści, a my dostosujemy ich formę.

 

Dedykowane, zintegrowane aplikacje marketingowe

Skorzystać możesz z dedykowanej aplikacji, która będzie wspomagała funkcjonowanie działu marketingu. Zintegrujemy ją z całym systemem, przez co zarządzanie wszytskim będzie jeszcze ławtwiejsze.

 

Szkolenia

Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiło nam zdobycie specjalistycznej wiedzy z zakresu funkcjonowaniu firmy w sieci. Chętnie podzielimy się naszym know-how z dziedzin komunikacji, rozwoju serwisów internetowych i funkcjonowaniu w social mediach.

Grafika

 

Identyfikacja wizualna

Możemy stworzyć, bądź odświeżyć system wizualny tak, aby był spójny i efektowny.

 

Kreacja graficzna

Oferujemy również pomoc graficzną w tworzeniu banerów, newsletterów itp. Stworzymy indywidualne, przyciągające wzrok projekty.

 

Kompleksowa obsługa IT

Jeśli zdecydujesz się na nawiązanie z nami stałej współpracy, jesteśmy w stanie zaoferować Ci wiele dodatkowych rozwiązań

O nas

O nas

Napisz do nas!

@
Załącz brief

lub

Zostaw swój numer telefonu oddzwonimy do Ciebie.

Maciej Chmielowski

Jesteśmy ekspertami w projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych developerów, designerów ale i również analityków i specjalistów ds. marketingu. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej - wystarczy wysłać zapytanie.

Maciej Chmielowski, CEO w Krakweb

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you