Strona www nieruchomości, która poruszy klientów

Strona www nieruchomości, która poruszy klientów

Chcesz zobaczyć jak przy pomocy strony www sprawić, by klienci wysyłali więcej zapytań o Twoje mieszkania z inwestycji? Sprawdź opis naszej realizacji dla biura nieruchomości "Jura", w której w transparenty sposób przedstawiam elementy potrzebne na dobrej stronie www inwestycji.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
{[description]}

Strona internetowa dla dewelopera - Osiedle Modlnica-Zacisze

Kupując dom czy mieszkanie klient chce być przekonany do tego przez Ciebie, że dobrze robi (że mieszkanie, które kupuje będzie jego wymarzonym). Skąd to wiem?

Kupno nieruchomości to nie zakup butów, czy płaszczu przez internet - to najczęściej najważniejsza transakcja w życiu człowieka. Dlatego nikt nie kupuje mieszkania przez internet. Jest to transakcja, której nie da się przeprowadzić bez zaangażowania sprzedawców, którzy sfinalizują sprzedaż. Strona www inwestycji nie sprzedaje bezpośrednio mieszkań, lecz pośrednio. Wspomaga proces sprzedaży generując zapytania/leady, które trafiają do zespołu sprzedażowego. Dopiero patrząc z tej perspektywy możesz myśleć o dobrej stronie www inwestycji.


Top strony

Widok z tyłu

Interaktywny slajder

Zmieniający się tekst i grafika

Galeria

Galeria - zdjęcie na cały ekran

Rozkład pomieszczeń

Interaktywny plan osiedla

Karta obiektu

Interaktywna mapa

Aktualności

O firmie

Formularz kontaktowy

Stopka

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you