Software House z Krakowa - aplikacje dla Twojej firmy

Oferta

dedykowane

aplikacje i systemy

Potrzebujesz oprogramowania dostosowanego do potrzeb Twojej firmy? Chcesz stworzyć aplikację webową, potrzebujesz systemu CMS? Jesteś we właściwym miejscu.

W Krakweb od 10 lat zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, aplikacji i systemów. Nasze doświadczenie pozwala nam tworzyć  oprogramowanie dedykowane na miarę Twoich potrzeb. Możesz także skorzystać z naszych gotowych rozwiązań, które stale udoskonalamy.

Wypełnij brief online lub pobierz formularz briefu

Funkcjonalność i kreacja są dla nas priorytetami, nie zapominamy jednak o jej optymalizacji, na którą zwracamy uwagę już na początku projektowania.

Nasze kreacje są nowoczesne i dopasowane do branży naszych klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy użytkowników aplikacji, dlatego design łączymy z użytecznością. Stworzone przez nas aplikacje i systemy są przyjazne i łatwe w obsłudze na wszystkich urządzeniach.

 

 

Czym się zajmujemy?

Aplikacje webowe

Tworzymy także dedykowane aplikacje webowe, projektowane indywidualnie dla naszych klientów.  

Do tej pory stworzyliśmy między innymi:

  • aplikacje konkursowe bazujące na indywidualnie zaprogramowanym silniku konkursowym,
  • kalendaria wydarzeń,
  • aplikacje marketingowe.

 

Systemy

W naszym portfolio znajdują się również rozbudowane systemy klasy CMS i EAI.

  • Autorski system CMS Iceberg z licznymi modułami wspierającymi działy marketingu i sprzedaży,
  • Centralny Rejestr Kontaktów integrujący systemy i umożliwiające zarządzanie kontaktami z jednego miejsca

 

 

Technologie

 

Twoją wizję możemy wdrożyć w życie dzięki nowoczesnym technologiom i najlepszym branżowym praktykom.

 

Właściwy dobór technologii jest kluczowy dla efektywnej realizacji projektu i jego późniejszego utrzymania. Dlatego też korzystamy z różnych technologii i dobieramy je indywidualnie dla każdego projektu.


Wszystko po to, aby dostarczyć Ci najlepsze rezultaty - responsywne serwisy www i aplikacje webowe.

Jak pracujemy?

PLANOWANIE


Tworzenie stron i aplikacji rozpoczynamy od zrozumienia Twoich potrzeb. Szukamy dla Ciebie unikalnych i nowoczesnych, konkurencyjnych rozwiązań, które zapewnią najlepszy efekt końcowy i pomogą Twojej firmie w rozwoju. Tworzymy koncepcje, planujemy funkcjonalności i elementy Twojej nowej strony lub aplikacji.

PROJEKTOWANIE


Projektujemy nie tylko graficzną oprawę stron i aplikacji. Dbamy także o ich użyteczność i intuicyjność.

Nasz grafik gromadzi potrzebne zdjęcia, czcionki i ikony dostosowane do Twojego biznesu. Następnie tworzy unikalny projekt zgodny z identyfikacją wizualną Twojej marki. Po akceptacji materiałów i projektu graficznego przez klienta oddajemy sprawy w ręce naszych programistów.

DEVELOPMENT


Nasi programiści wprowadzają projekt w życie dzięki nowoczesnemu i dopasowanemu do specyfikacji projektu kodowi. Dbają o to, aby strona wyglądała dobrze na każdym urządzeniu. Prawie wszystkie  pluginy tworzymy samodzielnie, dzięki czemu nie powstaje bałagan spowodowany nagromadzeniem dodatków zewnętrznych starających się nieudolnie współdziałać jako jednolity system.

TESTOWANIE

Testujemy każdy projekt pod kątem użyteczności i niezawodności. Sprawdzamy jak działa na różnych przeglądarkach i czy dopasowuje się do rozdzielczości różnych urządzeń, a także czy jego poszczególne elementy nie zawodzą w trakcie użytkowania. Upewniamy się także, czy duży ruch na Twojej nowej stronie lub w aplikacji nie wpłynie negatywnie na wrażenia użytkownika.

 

Referencje

"Nowoczesna strona www"

U. Stefanowicz, Polski Klub Ekologiczny Okręg Mazowiecki

Zespół Krakweb.pl stworzył dla nas w oparciu o autorski system ICEberg CMS nowoczesną i responsywną stronę firmową

 
"Indywidualne podejście"

K. Bobak OFM, Prywatne Liceum Ogólnokształcące Franciszkanów

Indywidualne podejście sprawiło, iż nasze pomysły uzupełnione o porady specjalistów firmy Krakweb.pl zostały wdrożone na stronę.

"Cenne uwagi i fachowe porady"

A. Grzymała, REC Polska


Wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z harmonogramem oraz według wcześniejszych ustaleń. Mogliśmy także liczyć na cenne uwagi i fachowe porady w kwestii użyteczności strony.


Wdrożenia

Case study - strona www dla LuqamIceberg  - autorski system CMS

Iceberg to nasz autorski system CMS. Przy jego projektowaniu naszym głównym celem było zapewnienie użytkownikowi intuicyjności interfejsu i maksymalne uproszczenie obsługi. Dzięki wykorzystaniu modułów do dodawania nowych funkcjonalności jest skalowalny - tworzymy za jego pomocą zarówno proste strony dla małych firm, jak i rozbudowane dla dużych przedsiębiorstw. Posiada Ponad 100 modułów dodających nowe funkcjonalności - wspierających marketing i sprzedaż, a także umożliwia edycję każdego elementu strony.

Case study - strona www dla PayrollKonkursy dla producenta słodyczy Wawel

Dla  Wawelu stworzyliśmy 5 konkursów bazujących na naszym systemie CMS Iceberg. Przy tych realizacjach do naszych obowiązków należało zaprojektowanie użytecznych, intuicyjnych kreacji spójnych z key-visualem kampanii promocyjnych, indywidualne zaprogramowanie silnika konkursowego, a także zapewnienie pełnej responsywności - strony konkursowe musiały się dobrze prezentować na każdym urządzeniu. W trakcie trwania konkursów silniki obsługiwały tysiące zgłoszeń.

Case study - strona www dla Derby

Arrow - pakiet aplikacji wspierających marketing

Dla jednego z naszych klientów stworzyliśmy pakiet aplikacji wspierających marketing i rozwiązujących problemy z rozproszeniem kontaktów pomiędzy różnymi systemami, newsletterami trafiającymi do spamu, a także rozproszeniem systemów rejestracji na wydarzenia.

Kontakt

Napisz do nas!

@
Załącz brief

lub

Zostaw swój numer telefonu oddzwonimy do Ciebie.

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you