Strony internetowe projektowane dla miast i gmin

Oferta

piękne, responsywne, szybkie

serwisy internetowe dla miast i gmin

Serwis internetowy dla miasta i gminy to jego wizytówka, reklama na zewnątrz. To także miejsce, w którym mieszkańcy poszukują bieżących informacji, a zainteresowani regionem turyści mają okazję go poznać i pokochać go od pierwszego wejrzenia.

Dedykowane moduły, możliwość dostosowania strony do spersonalizowanych potrzeb i piękna kreacja- połączenie tych cech pozwala stworzyć serwis, który doskonale będzie spełniał wszystkie swoje funkcje. Działał będzie jako platforma służąca nie tylko do publikacji i wymiany informacji, ale też pokazywał miasto lub gminę od jej najlepszej strony.

Wypełnij brief online lub pobierz formularz briefu

Pamiętając o wizerunku, nie zapominamy o tym, co równie ważne - optymalizacji i funkcjonalności strony. Użytkownik nie tylko łatwo na nią trafi, ale także szybko i bez problemu znajdzie na niej wszystkie informacje - niezależnie od tego czy stronę ogladać będzie na komputerze, czy też dzięki urządzeniom mobilnym.

Nasze kreacje są nowoczesne i dopasowane do potrzeb naszych klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy użytkowników strony, dlatego design łączymy z użytecznością. Stworzone przez nas strony są przyjazne i łatwe w obsłudze na wszystkich urządzeniach.

System CMS

ICEberg 4.0 - autorski, profesjonalny system CMS dla edycji strony wwwFunkcjonowanie CMS opiera się o działanie modułowe: dodając i rozbudowując kolejne moduły mamy możliwość stworzenia strony idealnie dopasowanej do potrzeb. Funkcjonalności, które proponujemy to między innymi:

  1. Mapa miejsc - Oparta na działaniu Google Maps oraz uzupełniona o ikony i kategorie. Każde z miejsc i kategorii może być połączone z galerią oraz opisem danej lokalizacji.
  2. Katalog miejsc - to funkcjonalność powiązana z mapą miejsc. Można z niej przejść do konkretnego miejsca, które w katalogu uzupełnione jest o opis, a także o zdjęcia. Może zostać ono również powiązane z galerią czy relacjami z konkretnych wydarzeń związanych z tą lokalizacją.
  3. Kalendarium - czyli zbiór informacji o najważniejszych wydarzeniach w okolicy, które w łatwy sposób pozwoli się z nimi zapoznać zarówno turystom, jak i mieszkańcom miasta.
  4. Slajdery - uzupełniające wydarzenia i galerie, dodające stronie atrakcyjności wizualnej, wpływające na jej postrzeganie jako miejsca nowoczesnego i atrakcyjnego
  5. Aktualności - miejsce, w którym, gromadzone są najważniejsze informacje odnoszące się do życia okolicy, mogą tam również zostać zamieszczone ważne informacje związane z funkcjonowaniem poszczególnych jednostek.
  6. Formularze kontaktowe - umożliwiające szybki i prosty kontakt z dowolnymi osobami (różnego rodzaju urzędy, ale też np. z właścicielami pensjonatów czy miejsc związanych z rozrywką i gastronomią)
Dodatkowe, oferowane funkcjonalności i ułatwienia to między innymi:
  1. Newsletter dający możliwość kategoryzacji dopasowanej do potrzeb i wymagań osoby, która subskrybuje newsletter
  2. Poznaj nas - podstrona, która prezentować może między innymi najważniejsze osoby, zajmujące wysokie stanowiska w danej gminie czy mieście, ale też może przedstawiać osoby znane lokalnie - artystów, aktywistów czy zasłużonych dla społeczności mieszkańców.
  3. WCAG poziom A,

Zarządzaj swoją stroną za pomocą naszego CMS’a!

Referencje

"Nowoczesna strona www"

U. Stefanowicz, Polski Klub Ekologiczny Okręg Mazowiecki

Zespół Krakweb.pl stworzył dla nas w oparciu o autorski system ICEberg CMS nowoczesną i responsywną stronę firmową

 
"Indywidualne podejście"

K. Bobak OFM, Prywatne Liceum Ogólnokształcące Franciszkanów

Indywidualne podejście sprawiło, iż nasze pomysły uzupełnione o porady specjalistów firmy Krakweb.pl zostały wdrożone na stronę.

"Cenne uwagi i fachowe porady"

A. Grzymała, REC Polska


Wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z harmonogramem oraz według wcześniejszych ustaleń. Mogliśmy także liczyć na cenne uwagi i fachowe porady w kwestii użyteczności strony.


Wdrożenia

Case study - strona www dla LuqamLuqam to firma konsultingowa, oferująca usługi związane z poprawą wewnętrznej sytuacji w organizacjach.

Dla Luqam wykonaliśmy nowoczesną, korporacyjną stronę www. Została wykonana w oparciu o technologię RWD, co wpływa na wygodę użytkowników zarówno desktopowych jak i mobilnych. Dzięki funkcjonalnemu, rozwijanemu menu, strona w przejrzysty sposób przedstawia ofertę firmy, a opcja zapisu do newslettera pozwala na powiększanie listy subskrybentów wśród potencjalnych klientów.

Case study - strona www dla PayrollPayroll360 to firma zajmująca się outsourcingiem kadrowo-płacowym.

Celem naszej współpracy był projekt i realizacja responsywnego serwisu internetowego, który będzie wsparciem w codziennej komunikacji pracowników z klientami. Zaprojektowana przez nas strona www dostosowuje się do każdej rozdzielczości - w myśl zasady mobile first. Mechanizmy administracyjne zostały wykonane w oparciu o autorski system CMS w celu prostego i intuicyjnego zarządzania stroną. Strona zawiera przejrzystą szatę graficzną, zoptymalizowaną zarówno pod kątem komputerów osobistych oraz urządzeń mobilnych. Dodatkowo strona została wzbogacona o moduły umożliwiające pobieranie materiałów dodatkowych przez klientów.

Case study - strona www dla DerbyDerby to jeden z liderów rynku produkcji skarpet.

Naszym zadaniem było wykonanie dla marki Derby przejrzystej strony internetowej, prezentującą ofertę oraz działalność firmy. Rozbudowana galeria produktowa umożliwia użytkownikowi w łatwy sposób na przeglądanie zdjęć produktów. Równie łatwą jest obsługa katalogu przez użytkownika - polega ona na wgraniu arkusza zawierającego bazę produktów. Użytkownicy strony mają również możliwość zaprojektowania oraz zamówienia skarpet, stworzonych dzięki konfiguratorowi. Dzięki technologii RWD strona firmowa jest w pełni funkcjonalna na urządzeniach mobilnych.

Case study

Pobierz za darmo!

Wdrożenie strony www dla firmy consultingowej LUQAM

 

Kontakt

Napisz do nas!

@
Załącz brief

lub

Zostaw swój numer telefonu oddzwonimy do Ciebie.

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you