Serwis e-commerce - katalog produktów z używanymi i nowymi maszynami

Serwis e-commerce - katalog produktów z używanymi i nowymi maszynami

Kolejnym naszym projektem z kategorii e-commerce jest serwis internetowy firmy zajmującej się sprzedażą maszyn do obróbki drewna - EMI. Mając na uwadze specjalizację firmy w tej technicznej branży, stanęliśmy przed wyzwaniem stworzenia przejrzystej, czytelnej oraz profesjonalnej strony www połączonej z katalogiem produktów.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
{[description]}

“EMI”, firma z bazą w małopolskich Biertowicach obok Sułkowic jest rozpoznawalna nie tylko na rynku lokalnym. Cieszy się popularnością w całym kraju oraz u naszych najbliższych sąsiadów - w Czechach oraz w Niemczech. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż używanych oraz nowych maszyn do obróbki drewna. Szeroka gama produktów oferowana przez “Emi” pozwala wyposażyć każdy zakład zajmujący się przetwarzaniem drewna. Aby firma mogła sprostać rosnącym oczekiwaniom współczesnych klientów, potrzebą stało się stworzenie profesjonalnej strony internetowej. Wśród wyzwań nam postawionych znalazły się m.in. potrzeba skierowania użytkownika mobilnego do konkretnego magazynu, oraz możliwość wydrukowania przez użytkownika urządzenia stacjonarnego mapki dojazdu. Firma EMI bowiem przechowuje maszyny w dwóch lokalizacjach i skierowanie klienta do właściwej pomaga oszczędzać czas i nerwy obu stronom. Mapka dojazdu prezentowana jest 

Pierwszą wersję tego serwisu stworzyliśmy niemal 10 lat temu. Nadszedł czas na zmiany :)

E-commerce EMI - maszyny do drewna


E-commerce dla branży maszyn

Slajder jako narzędzie promocji produktów w e-commerce

Prosta w obsłudze kategoryzacja produktów

Prezentacja szczegółowych informacji

Porównywarka produktów w Twoim sklepie jako alternatywa dla Ceneo

Landing page

Dwukolumnowa strona kontaktowa z formularzem

Tagi:
portfolio
Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you