Strony internetowe projektowane dla miast i gmin

Oferta

piękne, responsywne, szybkie

serwisy internetowe dla miast i gmin

Serwis internetowy dla miasta i gminy to jego wizytówka, reklama na zewnątrz. To także miejsce, w którym mieszkańcy poszukują bieżących informacji, a zainteresowani regionem turyści mają okazję go poznać i pokochać go od pierwszego wejrzenia.

Dedykowane moduły, możliwość dostosowania strony do spersonalizowanych potrzeb i piękna kreacja- połączenie tych cech pozwala stworzyć serwis, który doskonale będzie spełniał wszystkie swoje funkcje. Działał będzie jako platforma służąca nie tylko do publikacji i wymiany informacji, ale też pokazywał miasto lub gminę od jej najlepszej strony.

Wypełnij brief online lub pobierz formularz briefu

Pamiętając o wizerunku, nie zapominamy o tym, co równie ważne - optymalizacji i funkcjonalności strony. Użytkownik nie tylko łatwo na nią trafi, ale także szybko i bez problemu znajdzie na niej wszystkie informacje - niezależnie od tego czy stronę ogladać będzie na komputerze, czy też dzięki urządzeniom mobilnym.

Nasze kreacje są nowoczesne i dopasowane do potrzeb naszych klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy użytkowników strony, dlatego design łączymy z użytecznością. Stworzone przez nas strony są przyjazne i łatwe w obsłudze na wszystkich urządzeniach.

System CMS

ICEberg 4.0 - autorski, profesjonalny system CMS dla edycji strony wwwFunkcjonowanie CMS opiera się o działanie modułowe: dodając i rozbudowując kolejne moduły mamy możliwość stworzenia strony idealnie dopasowanej do potrzeb. Funkcjonalności, które proponujemy to między innymi:

  1. Mapa miejsc - Oparta na działaniu Google Maps oraz uzupełniona o ikony i kategorie. Każde z miejsc i kategorii może być połączone z galerią oraz opisem danej lokalizacji.
  2. Katalog miejsc - to funkcjonalność powiązana z mapą miejsc. Można z niej przejść do konkretnego miejsca, które w katalogu uzupełnione jest o opis, a także o zdjęcia. Może zostać ono również powiązane z galerią czy relacjami z konkretnych wydarzeń związanych z tą lokalizacją.
  3. Kalendarium - czyli zbiór informacji o najważniejszych wydarzeniach w okolicy, które w łatwy sposób pozwoli się z nimi zapoznać zarówno turystom, jak i mieszkańcom miasta.
  4. Slajdery - uzupełniające wydarzenia i galerie, dodające stronie atrakcyjności wizualnej, wpływające na jej postrzeganie jako miejsca nowoczesnego i atrakcyjnego
  5. Aktualności - miejsce, w którym, gromadzone są najważniejsze informacje odnoszące się do życia okolicy, mogą tam również zostać zamieszczone ważne informacje związane z funkcjonowaniem poszczególnych jednostek.
  6. Formularze kontaktowe - umożliwiające szybki i prosty kontakt z dowolnymi osobami (różnego rodzaju urzędy, ale też np. z właścicielami pensjonatów czy miejsc związanych z rozrywką i gastronomią)
Dodatkowe, oferowane funkcjonalności i ułatwienia to między innymi:
  1. Newsletter dający możliwość kategoryzacji dopasowanej do potrzeb i wymagań osoby, która subskrybuje newsletter
  2. Poznaj nas - podstrona, która prezentować może między innymi najważniejsze osoby, zajmujące wysokie stanowiska w danej gminie czy mieście, ale też może przedstawiać osoby znane lokalnie - artystów, aktywistów czy zasłużonych dla społeczności mieszkańców.
  3. WCAG poziom A,

Zarządzaj swoją stroną za pomocą naszego CMS’a!

Kontakt

Napisz do nas!

@
Załącz brief

lub

Zostaw swój numer telefonu oddzwonimy do Ciebie.

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you