Marketing

marketing

 

SEO, EPR, LEADY SPRZEDAŻOWE, CRO

MARKETING INTERNETOWY

✔ AUDYTY ✔ WDROŻENIA OPROGRAMOWANIA ✔ KOMPLEKSOWE KAMPANIE ✔ ZEWNĘTRZNY DZIAŁ MARKETINGU

 

 

Obsługa marketingowa SAAS-ów, startupów, dużych marek

Prowadzimy kampanie marketingowe zorientowane na cele - od A do Z!

 

Zapytaj, co możemy dla Ciebie zrobić

przyspieszymy Twój wzrost dzięki growth hackingowi

zwiększymy sprzedaż, zapłacisz za efekty

klienci Cię pokochają bo zwiększysz jakość obsługi

zakodujemy narzędzia, automatyzujące Twoją pracę

udoskonalimy Twój produkt w oparciu o informacje od klientów

marketing oparty na liczbach

Korzyści

Zdobywamy ruch, leady, klientów

Zdobywamy ruch, leady, klientów

Częste zmiany algorytmu Google utrudniają pozycjonowanie. Konwersja zależy od drobiazgów jak np. koloru przycisków akcji. Znajomość najnowszych rozwiązań jest niezbędna do uzyskania wysokiej pozycji i konwersji.

Tworzymy treści, zmniejszamy koszt leadów

Tworzymy treści, zmniejszamy koszt leadów

Marketing Treści pomoże wyróżnić Twoją markę od konkurentów. Ale, by zwiększyć skalę potrzebujesz też promocji treści w Social Media i ePR. Działania content marketingowe pozwolą na duży zasięg przy niskich kosztach i obniżenie kosztu pozyskania klienta.

Docieramy do klienta precyzyjniej

Docieramy do klienta precyzyjniej

Kampanie oprzemy na algorytmach i wiedzy technicznej. Połączymy personalizację z automatyzacją. Wdrożymy aplikacje marketingowe, które pozwloą dotrzeć precyzyjnie do grupy docelowej. Marketing oparty na liczbach da Ci najlepsze rezultaty.

Zbudujemy Twój nowy wizerunek

Zbudujemy Twój nowy wizerunek

Proste rzeczy są najbardziej użyteczne, lecz najtrudniej je zaprojektować. Stworzenie dobrego doświadczenia użytkownika wymaga lat doświadczenia. Dobry projekt pozwala wyróżnić się na tle konkurencji i przywiązuje klienta na dłużej.

Efekty naszej pracy

Wzrost konwersji

Dla Fleet Poland wdrożyliśmy live chat oraz metodykę customer development. Dzięki informacjom zwrotnym od klientów udoskonaliliśmy produkt oraz obsługę klienta. W efekcie zwiększyliśmy konwersję i obniżyliśmy koszt pozyskania klienta.

Zasięg treści

Dla Vita Medical przygotowaliśmy serię poradników, które zwiększyły zasięg komunikatu marki oraz ociepliły jej wizerunek u pacjentów

Nowe leady

W serwisie internetowym Vita Medical zainstalowaliśmy dodatki, które pomagają zbierać leady - adresy mailowe i dane potencjalnych nowych pacjentów zainteresowanych wizytą.

Wysokie pozycje

Dla Autogum prowadzimy stałą kampanię: pozycjonowanie, której efektem jest pozycja TOP10 na bardzo konkurencyjne hasła związane z ofertą firmy.

Sprzedaż

Dla EuroRenoma zaprogramowaliśmy system wspomagający sprzedaż oraz raportujący wyniki pracy konsultantów infolinii. Dzięki temu firma dokładniej śledzi wyniki swojego zespołu.

SEO consulting

Portal Love Kraków wspomagamy consultingiem w zakresie SEO i pozyskiwania ruchu. Efektami współpracy jest większa widoczność serwisu w wyszukiwarce Google.

Rozwój produktu

Dzięki audytom, badaniom na użytkownikach i usługom User eXperience pomogliśmy wielu produktom zwiększyć skalę i osiągnąć sukces.

Porozmawiajmy

Zarezerwowaliśmy to miejsce dla Ciebie. Spotkajmy się i porozmawiajmy przy kawie o Twoich celach i tym jak pomożemy Ci je osiągnąć :)

Wyniki dostarczają

Maciej Chmielowski

Product manager, UX designer, magik sprzedaży, ewangelista Inbound Marketingu: łączy White Hat SEOcontent marketingsocial media. Wielki fan growth hacking'u. Zaawansowany Trener (EQF 5), konsultant i coach. Maciej dba o biznes, klientówprodukt. Zrealizował ponad 300 projektów internetowych w ramach Krakweb.pl

Michał Brennek

Specjalista Social Media, doświadczony Project Manager dużych projektów, analityk. Realizacje: Rozwój systemów e-commerce w Polkomtel S.A., Mobile2020 – projekt międzynarodowy (budżet 4mln €), Strategiczne wsparcie IT dla Centrum Transferu Technologii (10mln zł). Michał dba o to, by budżet się zamknął, terminy zostały dotrzymane, a Klient był zadowolony.

Klienci

Wybrane pakiety

 • I

  • SEO
  • content marketing
  • consulting
  • CRO
  • customer development
  • E-PR
  • lead generation
  • marketing automation
  • aplikacje w pakiecie
  • budżet miesięczny
 • "Ruszam"

  • 1

  • 1000zł

 • "Rosnę"

  • 5

    

  • 3000zł

 • "Przyspieszam"

  • 20

  • 10000zł

paralax

 

 

 

3 akapity

 Tytuły mailingu - co jest na topie?

Jak większość posiadaczy skrzynek mailowych kilka razy dziennie bombardowany(-a) jesteś wiadomościami marketingowymi. Jak wyróżnić się z tłumu nadawców? Co przyciągnie uwagę odbiorcy? Jak formułować tytuły, aby współczynnik otwarć był najwyższy? Przygotowaliśmy kilka porad, które pomogą Ci odpowiedzieć na te pytania.

Więcej...

 Content marketing: 6 zasad zaufania

Jak wpłynąć na użytkownika, aby zrobił to co chcesz, ale nie czuł się do na siłę przekonywany? To pytanie zadaje sobie wielu marketerów. Zgodnie z trendem Inbound Marketingu rozwiązaniem jest Content marketing, którego głównym założeniem jest przygotowywanie treści zgodnej z potrzebami użytkownika. Pierwszą jego regułą jest...

Więcej...

Inbound marketing: content + SEO + social

Marketing zmienia się niesamowicie szybko. Konsument przejął kontrolę i wyznacza reguły - nie ufa bezgranicznie przekazowi marketingowemu, aktywnie poszukuje najlepszego dla siebie rozwiązania - czyta raporty, artykuły, porównuje produkty, szuka opinii i okazji. Jak dotrzeć do niego w wielu kanałach ze spójnym i skutecznym komunikatem?

Więcej...

Kontakt

Napisz do nas!

@
Załącz brief
Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you