Kolejny sukces

Kolejny sukces

Z radością pragniemy Państwa poinformować, że firmy Krakweb.pl (www.krakweb.pl) wygrała przetarg na wykonanie i utrzymanie strony internetowej dla projektu pn. „Wiedza i kapitał dla rozwoju MSP”. Projekt jest realizowany przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku Białej (http://www.arrsa.pl/) i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Spośród dwunastu firm zgłoszonych do konkursu Agencja Rozwoju Regionalnego S. A. w Bielsku Białej wybrała  firmę Krakweb.pl, jako najbardziej atrakcyjną pod względem doświadczenia w realizacji portali internetowych, ceny wykonania zamówienia oraz terminu realizacji. Dodatkowym atutem dla ARR stał się także nasz autorski system CMS.

Zamówienie obejmuje wykonanie projektu, instalację, uruchomienie i hosting strony internetowej do końca stycznia 2011.

Działania w ramach Projektu są skierowane do właścicieli przedsiębiorstw oraz osób zarządzających firmami z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu całej Polski, a jego celem jest podniesienie poziomu wiedzy przedsiębiorców z zakresu możliwości pozyskania zewnętrznego źródła finansowania od prywatnego inwestora na rozwój przedsiębiorstwa.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you