Kolejny sukces

Z radością pragniemy Państwa poinformować, że firmy Krakweb.pl (www.krakweb.pl) wygrała przetarg na wykonanie i utrzymanie strony internetowej dla projektu pn. „Wiedza i kapitał dla rozwoju MSP”. Projekt jest realizowany przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku Białej (http://www.arrsa.pl/) i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
2009-08-21 14:00
1 minuta czytania

Treść

Spośród dwunastu firm zgłoszonych do konkursu Agencja Rozwoju Regionalnego S. A. w Bielsku Białej wybrała  firmę Krakweb.pl, jako najbardziej atrakcyjną pod względem doświadczenia w realizacji portali internetowych, ceny wykonania zamówienia oraz terminu realizacji. Dodatkowym atutem dla ARR stał się także nasz autorski system CMS.

Zamówienie obejmuje wykonanie projektu, instalację, uruchomienie i hosting strony internetowej do końca stycznia 2011.

Działania w ramach Projektu są skierowane do właścicieli przedsiębiorstw oraz osób zarządzających firmami z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu całej Polski, a jego celem jest podniesienie poziomu wiedzy przedsiębiorców z zakresu możliwości pozyskania zewnętrznego źródła finansowania od prywatnego inwestora na rozwój przedsiębiorstwa.


Blog Artykuły
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe