Identyfikacja wizualna - wykreuj wizerunek firmy

Oferta

Identyfikacja wizualna to narzędzie, które pozwoli rozpoznać i zapamiętać Twoją firmę

Na rynku istnieje wiele firm, produktów, organizacji. By Twoja marka nie zginęła w tłumie, musisz się wyróżniać, dać się zobaczyć i zapamiętać. W celu rozpoznawania Twojej działalności musisz przede wszystkim zacząć od zaprojektowania logo, wybrać kolorystykę, a także stworzyć krój czcionki. Wydaje się, że jest to ciężkie zadanie? Zgadza się. Mimo tego, że nalepsze znaki graficzne to te najprostsze, do stworzenia świetnego logo potrzeba dużo doświadczenia. Dlatego zostaw to nam. Współpraca z wieloma klientami w zakresie identyfikacji wizualnej pozwoliła nam na zdobycie sporego doświadczenia w tym zakresie. Po rozmowie z Tobą i uzyskaniu informacji czego potrzebujesz, stworzymy proste, nowoczesne, ale jednocześnie ponadczasowe logo. Jeżeli nie masz pomysłu, chętnie pomożemy Ci w wykreowaniu rozpoznawalnego znaku. Wszystkie te czynności, są poparte z naszej strony głębokim research’em i benchmarkingiem (badaniem i porównaniem do konkurentów i najlepszych marek). Pozwala nam to na zaznajomienie się z trendami w Twojej branży. Łączymy to z doświadczeniem i innowacyjnymi pomysłami. W efekcie sprawiamy, że Twoja marka będzie rozpoznawalna w Internecie i poza nim.

Wypełnij brief online lub szybki kontakt 

Oprócz logo, które jest elementem podstawowym wprzy tworzeniu identyfikacji wizualnej, potrzebnymi składowymi identyfikacji wizualnej są pozostałe materiały graficzne firmy - zaczynając od wizytówek, papieru firmowego, pieczątki, poprzez reklamy, aż do strony internetowej. Wszystkie te elementy, powinny ze sobą współgrać i dopełniać się, tworząc jedną, spójną całość.    

Kiedy i dla kogo?

Zakładanie firmy

Jeżeli jesteś świeżo upieczonym przedsiębiorcą - zaraz po założeniu firmy, pamiętaj o tym, żeby zadbać o budowanie marki. Doskonale zaprojektowana identyfikacja wizualna powinna przykuwać uwagę potencjalnych odbiorców, zaciekawić ich i zostać zapamiętana. Ważne jest, aby elementy takie jak logo, wizytówki, ulotki, papier firmowy, pieczątka itp. do siebie pasowały. Strategię identyfikacji wizualnej, najlepiej wprowadzać całościowo. Idealnie jeśli wykona to jedna firma, ponieważ 

Odświeżenie marki

Z czasem każda kreacja wymaga odświeżenia. Tak samo jest z identyfikacją wizualną. Po latach pewne elementy (np. logo) stają się staromodne, nieatrakcyjne, czy po prostu kiczowate. Zamiast do tego doprowadzić, lepiej wcześniej zastanowić się i podjąć działania związane z odświeżeniem wizerunku poprzez uaktualnienie elementów graficznych, którymi marka komunikuje się z klientami. Refreshing jest naturalnym biegiem rzeczy - dokonują go co kilka lat również największe marki. 

Rebranding

Skutkiem znaczącej zmiany lub wprowadzenia całkiem nowej strategii firmy jest często rebranding, czyli stworzenie nowej kreacji dla marki. Oprócz zmian w świadczonych usługach, oferowanych produktach itp., niesie to za sobą także zmianę logo, a patrząc szerzejcałej identyfikacji wizualnej firmy. Jeżeli więc przymierzasz się do rebrandingu swojej marki, pamiętaj, że z chęcią pomożemy i doradzimy.

Referencje

"Nowoczesna strona www"

U. Stefanowicz, Polski Klub Ekologiczny Okręg Mazowiecki

Zespół Krakweb.pl stworzył dla nas w oparciu o autorski system ICEberg CMS nowoczesną i responsywną stronę firmową

 
"Indywidualne podejście"

K. Bobak OFM, Prywatne Liceum Ogólnokształcące Franciszkanów

Indywidualne podejście sprawiło, iż nasze pomysły uzupełnione o porady specjalistów firmy Krakweb.pl zostały wdrożone na stronę.

"Cenne uwagi i fachowe porady"

A. Grzymała, REC Polska


Wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z harmonogramem oraz według wcześniejszych ustaleń. Mogliśmy także liczyć na cenne uwagi i fachowe porady w kwestii użyteczności strony.


Cena logo

 • I

  • Logo
  • Podstawowa księga znaku
  • Pieczątka
  • Wizytówki - 2 języki
  • Szablon grafik / infografik
  • Szablon raportów
  • Papier firmowy
  • Teczki
  • Szablon prezentacji PowerPoint
  • Skórka facebook + post graficzny facebook
  • Cena
 • Pakiet I

  • 1000 zł

 • Pakiet II

  • 1500 zł

 • Pakiet III

  • 4500 zł

Kontakt

Napisz do nas!

@
Załącz brief

lub

Zostaw swój numer telefonu oddzwonimy do Ciebie.

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you