Elementy firmowej strony www

Posiadanie strony internetowej przez firmę jest aktualnie niemalże jej obowiązkiem. Mało jest bowiem branży, w których firmy nie potrzebują stron www. Tak naprawdę każda strona firmowa zwiększa szansę dotarcia do klientów, gdyż zdecydowaną większość informacji wyszukujemy w Internecie.

Jeśli już, doszliśmy do tego, że każda firma powinna posiadać stronę www, to trzeba zwrócić też uwagę, że musi być ona wtedy profesjonalna. Strona firmowa powinna być przejrzysta, łatwa w obsłudze (łatwa nawigacja), oraz powinna zawierać wszystkie potrzebne treści, które odpowiedzą na pytania potencjalnego klienta, ponieważ strona internetowa firmy, jest jej wizytówką w sieci.

W pliku, który udostępniamy, znajdziesz informacje na temat tego, z jakimi trudnościami zmagają się firmy posiadające strony www, jakie zakładki (podstrony) powinny znajdować się w serwisie, oraz dzięki zrzutom ekranu naszych realizacji, zobaczysz, jak wyglądają strony www, przygotowane przez ludzi z doświadczeniem w ich tworzeniu.

Przedstaw się, aby pobrać

@
Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you