Krakweb

Analityka

Oferta

Dowiedz się więcej o użytkownikach swojej strony.

Analityka to gromadzenie danych o użytkownikach twojej witryny oraz poprawne analizowanie otrzymanych wyników. Dzięki temu podejmowanie kolejnych działań będzie dużo bardziej precyzyjne, a co za tym idzie, będzie przynosiło lepsze efekty.

Chcesz poprawić działanie swojej witryny? Dowiedzieć się jak zachowują się użytkownicy twojej strony? Z jakich urządzeń korzystają? Sprawdzić ścieżkę zakupową? A może chcesz dowiedzieć się, który kanał social media przynosi ci największy dochód? Wszystkich tych i wielu innych rzeczy dowiesz się dzięki dobrej analityce.

 

Zakres usług

 

  • Konfiguracja narzędzi analitycznych - Pierwszym krokiem, jaki musimy podjąć, jest dodanie narzędzi analitycznych w twojej witrynie, a następnie ich konfiguracja. Pozwoli to na zebranie dokładnych danych, które pozwolą nam analizować zachowania użytkowników na w danej witrynie.
  • Analiza otrzymanych danych - Dzięki dobrym danym zebranym po konfiguracji narzędzi mamy podstawę do analizy wyników. Narzędzia analityczne pozwalają nam analizować dane na wiele różnych sposobów, a co za tym idzie wyciągać prawidłowe wnioski.

Zbieraj i analizuj informacje o użytkownikach Twojej strony internetowej

Analityka internetowa 
 Analityka internetowa
  • Wnioski z analizy - Dzięki naszemu doświadczeniu i analizie danych dostarczymy wnioski, które pomogą w podejmowaniu dalszych decyzji. Do wniosków dołączamy gotowe rozwiązania, które poprawią wyniki w kolejnych miesiącach.
  • Raporty - Na koniec każdego miesiąca tworzymy raport, który zawiera podsumowanie danego okresu oraz szczegółowy opis zawierający wnioski i rozwiązania.

Sama analiza to nie wszystko. Pomożemy Ci wyciągnąć wnioski z otrzymanych danych i zawrzemy je w raporcie

Klienci

 

Twoje logo też może się tutaj znaleźć

Dołącz do nich!

Kontakt

Napisz do nas

*pole wymagane

lub

Zostaw swój numer telefonu oddzwonimy do Ciebie.

Zostaw numer

Pobierz umowę
Zamknij

Nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz? Zadzwonimy do Ciebie za darmo, jak wrócimy do biura!

KrakwebTwój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

We will call you