Analityka

Oferta

Dowiedz się więcej o użytkownikach swojej strony.

Analityka to gromadzenie danych o użytkownikach twojej witryny oraz poprawne analizowanie otrzymanych wyników. Dzięki temu podejmowanie kolejnych działań będzie dużo bardziej precyzyjne, a co za tym idzie, będzie przynosiło lepsze efekty.

Chcesz poprawić działanie swojej witryny? Dowiedzieć się jak zachowują się użytkownicy twojej strony? Z jakich urządzeń korzystają? Sprawdzić ścieżkę zakupową? A może chcesz dowiedzieć się, który kanał social media przynosi ci największy dochód? Wszystkich tych i wielu innych rzeczy dowiesz się dzięki dobrej analityce.

 

Zakres usług

 

  • Konfiguracja narzędzi analitycznych - Pierwszym krokiem, jaki musimy podjąć, jest dodanie narzędzi analitycznych w twojej witrynie, a następnie ich konfiguracja. Pozwoli to na zebranie dokładnych danych, które pozwolą nam analizować zachowania użytkowników na w danej witrynie.
  • Analiza otrzymanych danych - Dzięki dobrym danym zebranym po konfiguracji narzędzi mamy podstawę do analizy wyników. Narzędzia analityczne pozwalają nam analizować dane na wiele różnych sposobów, a co za tym idzie wyciągać prawidłowe wnioski.

Zbieraj i analizuj informacje o użytkownikach Twojej strony internetowej

Analityka internetowa 
 Analityka internetowa
  • Wnioski z analizy - Dzięki naszemu doświadczeniu i analizie danych dostarczymy wnioski, które pomogą w podejmowaniu dalszych decyzji. Do wniosków dołączamy gotowe rozwiązania, które poprawią wyniki w kolejnych miesiącach.
  • Raporty - Na koniec każdego miesiąca tworzymy raport, który zawiera podsumowanie danego okresu oraz szczegółowy opis zawierający wnioski i rozwiązania.

Sama analiza to nie wszystko. Pomożemy Ci wyciągnąć wnioski z otrzymanych danych i zawrzemy je w raporcie

Kontakt

Napisz do nas!

@
Załącz brief

lub

Zostaw swój numer telefonu oddzwonimy do Ciebie.

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you