Do pobrania

Moduł lead generation Lead2SMS  w ICEberg CMS

Moduł lead generation Lead2SMS w ICEberg CMS

By biznes się rozwijał, trzeba umieć pozyskiwać klientów. Dlatego tak ważne dla każdego przedsiębiorstwa powinno być lead generation. W tej prezentacji, zobaczysz jeden ze sposobów zachęcenia potencjalnego klienta do rozmowy. Opisujemy w niej działanie modułu "lead sms", który wykorzystany na Twojej stronie, pozwoli na szybki kontakt z osobą zainteresowaną Twoją ofertą. Ściągnij prezentację i dowiedz się jak jedna z funkcjonalności ICEberg CMS, pomoże Ci zbliżyć się do potencjalnego klienta. 

czytaj

Elementy firmowej strony www

Elementy firmowej strony www

Posiadanie strony internetowej przez firmę jest aktualnie niemalże jej obowiązkiem. Mało jest bowiem branży, w których firmy nie potrzebują stron www. Tak naprawdę każda strona firmowa zwiększa szansę dotarcia do klientów, gdyż zdecydowaną większość informacji wyszukujemy w Internecie.

Jeśli już, doszliśmy do tego, że każda firma powinna posiadać stronę www, to trzeba zwrócić też uwagę, że musi być ona wtedy profesjonalna. Strona firmowa powinna być przejrzysta, łatwa w obsłudze (łatwa nawigacja), oraz powinna zawierać wszystkie potrzebne treści, które odpowiedzą na pytania potencjalnego klienta, ponieważ strona internetowa firmy, jest jej wizytówką w sieci.

W pliku, który udostępniamy, znajdziesz informacje na temat tego, z jakimi trudnościami zmagają się firmy posiadające strony www, jakie zakładki (podstrony) powinny znajdować się w serwisie, oraz dzięki zrzutom ekranu naszych realizacji, zobaczysz, jak wyglądają strony www, przygotowane przez ludzi z doświadczeniem w ich tworzeniu.

czytaj

System CMS dla stron firmowych

System CMS dla stron firmowych

Twoja strona firmowa zarządzana jest za pomocą Wordpressa? Chcesz zmienić swój system zarządzania treścią? Zobacz alternatywę, dla najpopularniejszego systemu CMS. W prezentacji, którą możesz pobrać w tym miejscu, przedstawiamy zalety i możliwości naszego ICEberg CMS. Zapoznaj się z proponowanymi przez nas modułami i funkcjonalnościami, które sprawią, że Twoja strona firmowa stanie się nowoczesna technologicznie, będąc tym samym przyjazną dla użytkownika.

czytaj

Enterprise Application Integration - Contacts Synchronisation

Enterprise Application Integration - Contacts Synchronisation

GRK is a SaaS app for contacts synchronisation, deduplication and marketing agreements management. Take a full control of your contacts!

czytaj

Trendy UI stron www na 2017

Trendy UI stron www na 2017

"W tym roku będziemy obserwować dużą różnorodność w rodzajach nawigacji - w poszukiwaniu przez projektantów alternatywy dla
tzw. hamburgerowego menu."

czytaj

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you