Praktyki studenckie - pytania i odpowiedzi
Głównym opiekunem praktyki jest właściciel Krakweb.pl - Maciej Chmielowski, natomiast w zależności od działu, w którym odbywacie praktykę opiekują się Wami doświadczeni specjaliści od Webdevelopingu, Grafiki, Programowania itp. Możecie więc być pewni, że będzie się mieli od kogo uczyć.
czytaj dalej...
Kiedy zaczyna / kończy się rekrutacja na stanowisko x? 09.11.2009 | godzina: 11:13 | autor: Justyna Woszczyna
Rekrutacja trwa cały rok. Praktyki zaczynają się zwykle z początkiem każdego miesiąca, jednak decydującym czynnikiem jest ilość wolnych miejsc, czas zgłoszenia i bezpośrednie ustalenia z praktykantem.
czytaj dalej...
Jak przygotować się najlepiej do odbycia praktyki? 09.06.2009 | godzina: 11:10 | autor: Justyna Woszczyna
Jeżeli jesteś ambitny/ambitna i chcesz przygotować się jak najlepiej do zadań, które przed Tobą postawimy - przeczytaj artykuły na naszej stronie www, przejrzyj dział FAQ i dowiedz się więcej o usługach i zakresie działalności Krakweb.pl.
czytaj dalej...
Czy na praktyce w Krakweb.pl obowiązkowe jest prowadzenie dzienniczka praktyk? 25.03.2009 | godzina: 15:58 | autor: Maciej Chmielowski







